Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! (/Temat-PORADNIK-Najlatwiejszy-sposob-na-ogladanie-wszystkich-filmow-4584)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - pattu91 - 06-04-2010 21:09

no właśnie i u mnie tak samo


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - gary126 - 06-04-2010 21:27

haha wybrałem usa i mi sie wszystkie filmiki zresetowały co lol :E
a nie bo to na starym konice jest zapomniałem, że tam filmów nie ogądałem xD


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Marello - 07-04-2010 12:49

(06-04-2010 21:09)pattu91 napisał(a):  no właśnie i u mnie tak samo

To jest pełna wersja masz paczkę ważącą około 2mb dopalacz pojawia Ci się taki smok klikasz patch, exit i już pełna wersja Tongue


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Royside - 07-04-2010 14:02

Marello kocham cie? po prostu genialnie , wielki repucik


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Danio - 07-04-2010 16:50

Jak klikam Patch to pokazuje się: Can not find the file. Search the file? To wtedy szukam programu i jak juz wybiore ten program zeby zpatchować to pisze: Can not access the file. Maybe it's in use... Please close the file before patching! Try to access the file right now? Przy patchowaniu nie mam włączonego programu. Próbowałem też z włączonym programem. Jak zrobić żeby mieć tą pełną wersje?


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - lockerzhunter - 07-04-2010 18:02

o działa z patchem Tongue


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - SZAFI - 07-04-2010 18:25

Mi też działa z patchem Big Grin

Bez ani rusz -.-'


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Danio - 07-04-2010 19:51

Jak to patchujecie? Poprostu włanczacie kiedy chcecie tego smoka klikacie Patch i koniec?


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Luq333 - 07-04-2010 20:10

Kolo jesteś genialny + dla ciebie (to juz 100 + Tongue)


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Marello - 07-04-2010 21:05

(07-04-2010 19:51)Danio napisał(a):  Jak to patchujecie? Poprostu włanczacie kiedy chcecie tego smoka klikacie Patch i koniec?

Odinstaluj wszytko i robisz tak:

1. wypakuj
2. Zainstaluj Program
3. Nie przenoś nic na pulpit nie ruszaj ikonek
4. Wypakuj patcha
5. Odpal kliknij "Patch"
6. Następnie "Exit"
7. I to tyle Tongue