Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock był i się zmył ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Restock był i się zmył ! (/Temat-Restock-byl-i-sie-zmyl-7755)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Restock był i się zmył ! - szulakaluble - 27-05-2010 11:41

(27-05-2010 07:54)gorasta napisał(a):  KÓRWA!!!!!! Akurat wczoraj zakaz na kompa ja pierdole!!!!!

Jak już przeklinasz to chociaż rób to poprawnie bo oczy bolą


RE: Restock był i się zmył ! - KoPcIu - 27-05-2010 11:58

Ja wbiłem 12 min po rozpoczęciu, wpadłem przypadkiem zobaczyć czy nie ma filmików nowych. Nie spodziewałem się Restocku w środku tygodnia Big Grin Był tylko Mac, tapety i kilka bonów Wink Zbierałem na Ipada, wg moich obliczeń przed końcem miesiąca miałem mieć 3500 punktów, lecz niestety podwyżka cen i za bardzo nie czuwałem aby być na Restocku.

Podobno nagrody bardzo powoli schodziły, gdzieś czytałem ze Ipad był dostępny kilka minut. Niestety w tym restocku nic nie wziąłem, poczekam dalej, być może Lockerz miało trochę błędów w swojej Becie i prędko Sklepika nie odpala dla nas i w przyszłym miesiącu znów będzie restock? Kto wie...

Pozdrawiam!


RE: Restock był i się zmył ! - Tidus - 27-05-2010 13:00

Lol ,nie spodziewałem się restocka wczoraj tylko dziś <Wczesniej mowilem ,że sobota-niedziela ,ale zmienilem zdanie>


RE: Restock był i się zmył ! - bmw00 - 27-05-2010 13:01

kur... mac przegapiłem ten restock no cóż trzeba czekać na czerwcowy

szedłem z kompa granicy 22:55


RE: Restock był i się zmył ! - Kilol - 27-05-2010 13:32

Wczoraj mówiłem, że będzie.Smile Było słuchać się doświadczonego.Big Grin


RE: Restock był i się zmył ! - mikolaj90 - 27-05-2010 13:39

Cholera, znowu nic nie zamówiłem.

Miałem 2700 ptz, chciałem xboxa a tu nagle Lockerz wycofało go, no szlag mnie jasny trafi Sad

Akurat jak ja jestem na restocku to albo ruski używają botów albo już nagród nie ma. A jak mnie nie ma to nagrody są po kilka minut.

Walić to wszystko !


RE: Restock był i się zmył ! - Leopard - 27-05-2010 14:27

Był to chyba najlepszy restock Lockerz Smile. Server'y chodziły perfekcyjnie i nie było błędów. Chociaż nie udało mi się zamówić okularów to mam RipStik'a Big Grin.


RE: Restock był i się zmył ! - Tech - 27-05-2010 14:28

Ehh, ja akurat poszedłem wyjątkowo wcześnie wziąć prysznic, no i akurat 2min po tym jak odszedłem od kompa to się restock zaczął. To już mój drugi z rzędu przegapiony o kilka min restock ;f

No cóż, mówi się trudno i czeka się na następne uzupełnienie Big Grin


RE: Restock był i się zmył ! - Kicha - 27-05-2010 14:33

Ja tam nawet sie ciesze... Nie czekalem na ten restock. No cóż widze byl udany. Gratuluje temu komu sie udalo. Udany byl dlatego ze mniej osob czekalo i mniejsze lagi itd.


RE: Restock był i się zmył ! - mozambik1 - 27-05-2010 14:35

Akurat spać poszedłem o 22:34 ;(