Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



Odp: Sejfik (Get-Paid)- Dot, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - miniek9090 - 07-04-2013 22:07

ale wszyscy i tak napisza ze super serwis ble ble ble zeby kase dostac.
dobra koniec offtopu .


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 07-04-2013 22:08

No ja też nie widzę, żeby gdzieś było napisane że płaci za pozytywne opinie. Masz tylko napisane, że premia 3 grosze za opinie o sejfiku. Nie masz nigdzie powiedziane, że musi być ona pozytywna, może być również negatywna. Tylko jeśli już taką napiszesz postaraj się ją jakoś sensownie uargumentować.

W sumie nie widzę nawet sensu żeby ktoś miał pisać pozytywną opinie skoro serwis mu się nie podoba.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 08-04-2013 11:50

miniek9090, Mroczny chciał rozruszać ten temat, by nie umarł śmiercią naturalną Smile Są osoby, które nawet by nie wpadły na to, by się zarejestrować, gdyby nie PTW na sejfiku. No i człowiek już tak ma, że pisze głównie, jak ma problem Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 08-04-2013 12:35

Dokładnie jeśli temat nie byłby odświeżany to by przepadł. Ostatnio zauważyłem że większość wejść PTP mi nie zalicza, mimo iż umieściłem je w regulaminowych i zaakceptowanych serwisach. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 08-04-2013 17:00

(08-04-2013 12:35)administrator00 napisał(a):  Dokładnie jeśli temat nie byłby odświeżany to by przepadł. Ostatnio zauważyłem że większość wejść PTP mi nie zalicza, mimo iż umieściłem je w regulaminowych i zaakceptowanych serwisach. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje?
Który link promujesz? Najbardziej opłaca się PTP Extra.
No i jeszcze kwestia tego, że jeśli promujesz w wielu serwisach na raz, a są użytkownicy, którzy mają konta w tych serwisach i w nich klikają, zalicza tylko 1 wejście Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 08-04-2013 19:48

Promuje zwykłe PTP, gdzie za jedno wejście otrzymuje jeden kredyt. No i np na 450 wejść zalicza mi tylko 50 poprawnych a pozostałe 400 jako wejścia nieprawidłowe. Swój link umieściłem w trzech stronach służących do tego.

Dlaczego najbardziej opłaca się twoim zdaniem PTP Extra? Dopiero zacząłem z tym promowaniem niedawno i dlatego pytam.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 08-04-2013 20:07

(08-04-2013 19:48)administrator00 napisał(a):  Promuje zwykłe PTP, gdzie za jedno wejście otrzymuje jeden kredyt. No i np na 450 wejść zalicza mi tylko 50 poprawnych a pozostałe 400 jako wejścia nieprawidłowe. Swój link umieściłem w trzech stronach służących do tego.

Dlaczego najbardziej opłaca się twoim zdaniem PTP Extra? Dopiero zacząłem z tym promowaniem niedawno i dlatego pytam.

Pisałem milion razy Tongue Opłacalne jest jedynie promowanie ptp extra... lecz każdy jak widzi że ptp standard jest lepiej płatne zapomina o mojej wskazówce a potem się dziwi że nie zalicza mu wejść Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 08-04-2013 21:14

(08-04-2013 19:48)administrator00 napisał(a):  Dlaczego najbardziej opłaca się twoim zdaniem PTP Extra?
Bo zlicza wejścia. Też nie wszystkie (1 ip / 1 reklama), ale znacznie więcej, niż 1 uv / 24 h Smile Stawka 0.4 kredytka może nie zachęca (w porównaniu z 1 kredytkiem za wejście), ale spróbuj sam, zobaczysz efekty Smile


Odp: Sejfik (Get-Paid)-at, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - miniek9090 - 08-04-2013 21:16

na jakich serwisach najlepiej promowac nasze linki ptp z sejfika?

tapniete z galaxy mini


RE: Odp: Sejfik (Get-Paid)-at, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 08-04-2013 22:18

(08-04-2013 21:16)miniek9090 napisał(a):  na jakich serwisach najlepiej promowac nasze linki ptp z sejfika?

tapniete z galaxy mini

ja promuje ptp sejfika z sejfiku... kupując 20 tys wejść wychodzimy kilka zł na plus