Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 06-05-2013 11:16

(06-05-2013 06:48)Archiebald napisał(a):  Zapisałem się z twojego refa Mroczny (nick Archiebald) poproszę o jakieś wskazóweczki na start . Pozdrawiam

Inf na PW wysłane Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - rybaccf - 06-05-2013 21:54

Witam jestem nowy i chciałbym powiedzieć że już po raz drugi mam konto na sejfiku i mogę stwierdzić że tylko w tym serwisie stawki są bardzo zadowalające, jest dużo ciekawych rzeczy tj. płatne pobieranie, promowanie PTP, płatne zapisy i wiele więcej, na których można zarobić dodatkowe grosze, które będą miały duże znaczenie.

Obecnie zarobiłem 44gr + 1060pkt co daje (27gr), razem 71gr a to dopiero mój 6 dzień pragnę dodać że nie mam poleconych.

Jeżeli nie promujesz swojego konta to nie zdobędziesz poleconych, najprostszym sposobem jest zakupienie poleconego na aukcji, którego z użytkowników sejfik.com, założenie własnej strony, bądź promowanie przez autosurfy.

Nawiązując jeszcze do stawek. Serwis sejfik.com jest może jedynym serwisem firmy e-bizo.pl ale za to bardzo dobrym, inne serwisy, dają niskie stawki, mała ilość reklam i wysokie minimum do wypłaty, natomiast na sejfik.com jest odwrotnie.

Możesz także zarabiać na buxach, ok dobrze ale nie wiadomo, w którym momencie taki serwis padnie.
Sejfik.com istnieje od dawna a dokładniej od 1 maja 2007 roku co daje nam już 6 rok gwarancji.

Tak więc gorąco polecam serwis i zapraszam do klikania i zarabiania.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - machoney - 07-05-2013 07:21

(06-05-2013 07:03)marcinex1232 napisał(a):  bez poleconych można 100 zł mies. zyskać jak się umie ;p

- nie przesadzałbym, no chyba że chodzi Ci o aukcje, ale to nie jest zasadniczo sejfikowy zarobek ponieważ możesz na nich sprzedać właściwie wszystko, a prowizje wyprowadzić bezpośrednio na konto.

Tak nawiązując do poleconych.. To, że z nimi zarabia się więcej jest najprawdziwszą prawdą i nie ma sensu się kłócić. Ja osobiście raz na jakiś czas sprzedaję (na aukcji bądź nie) jakiegoś refka, a kasę przeznaczam na zdobycie kolejnych.. Regulamin nie zabrania mi takich praktyk, a ja wychodzę na swoje. ;-]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - UmCyK - 07-05-2013 08:59

to kupujesz taniej refa a sprzedajesz drożej Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - patryk6176 - 07-05-2013 10:08

mam małe pytanie dlaczego strona nie działa ??


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - UmCyK - 07-05-2013 10:11

Padła pewnie na chwile, zdarzają sie takie problemy.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - patryk6176 - 07-05-2013 10:12

na chwile hehe nie działa od 8:30 bo o tej chciałem wejśc Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - UmCyK - 07-05-2013 10:18

No tak ale czasem nie z ich winy, może coś w serwerowni się dzieje.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 07-05-2013 10:46

(07-05-2013 10:08)patryk6176 napisał(a):  mam małe pytanie dlaczego strona nie działa ??

Z tego co widzę na tą chwilę jest wszytko ok Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - UmCyK - 07-05-2013 10:59

Tak teraz działa jak trzeba Smile