Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki (/Temat-Clixsense-Nowa-Odslona-Lepsze-Warunki-10195)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - tomko111 - 28-03-2011 23:09

Trochę ściemy, same kliki mam za 0.001$ :O


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - moja1 - 29-03-2011 15:04

zapiszę się i będę klikał w zamian za zapis do VCbux kontakt gg 5589814


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - seelo - 31-03-2011 19:29

tomko111 a masz premium? jeśli tak to moze zmień przeglądarke, a jesli masz zwykłe konto to co Ty wymagasz? i tak masz 4 reklamy gwarantowane po 0,01$


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - marmirow - 31-03-2011 19:42

REWELACYJNA STRONA! ZAREJESTRUJ SIE! 100ZŁ W MIESIĄC NIE ROBIĄC NIC! KUP PREMIUM A ZYSKI BĘDĄ RZĘDU 200-300ZŁ MIESIĘCZNIE !!!
hahaaaaa Dobre
Żałosny to jesteś Ty i żeby nie nabijać Tego clixszajsu edytuje post. I nie dajcie się nabić w balona w tym programie, bo po wykupieniu ulepszenia nieźle będziecie się musieli na spamować aby Wam się zwróciła inwestycja (zresztą sami widzicie)


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - seelo - 01-04-2011 16:11

"Nastaje Nowy król po Neobuxie" błuuuaaahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!
marmirow jesteś żałosny naprawde..ile Ty masz..pewnie z 15..ehh..


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - seelo - 16-04-2011 18:57

Zapraszam!


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - seelo - 03-05-2011 15:28

Przypominam, że wprowadzono do płatności paypal, mozna wypłacać i kupować premium za pomocą tegoż systemu, polecam!


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - RudyHary - 02-07-2011 16:20

Tak więc zapraszam do rejestracji:


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - kronic - 04-08-2011 22:10

A ja wam mogę dorzucic jeszcze ciekawszy nius,otóż jakimś cudem i nie obchodzi mnie jakim;] dostałem dzis konto Premium na ClixSense za free;]
Normalnie mi kopara opadła,od jakiegos sponsora i niby za systematyczne klikanie i co by nie byc gołosłowny wklejam treść maila
[Obrazek: index.php?get=1&f=1]
Ale jajca 15$ w kieszeni,a jak mi dowaliło reklam to makabra,dostałem 103 reklamy do wyklikania na dzień dobry po 0.1c;] czyli wyklikałem dolca z samych reklam(troche to zajeło) hehe.
I to ja zapraszam może komus przyniose szczęście dalej;]

http://www.clixsense.com/?3450593
Włąsnie zczaiłem baze i wygrzebałem,że zasponsorował mi konto jakis Amerykanin ale why nie mam pojęcia.


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - walach7 - 05-08-2011 08:50

haha o cholera jednak niektórzy to muszą mieć szczęście Big Grin Ja w innych buxach tłuke codziennie ale żaden sponsor mnie nie zupgrade'uje Tongue Graty ziomek

EDIT
Jeśli jest ktoś zainteresowany piramidą Clixsense proszę do mnie na PW, jedyny warunek trzeba kupić konto premium. Kasa zwraca się cholernie szybko i można szybciej i więcej zarobić! Piramida już powstała i prężnie się rozwija a uczestnicy są pod dużym wrażeniem szybkości z jaką wpada im kaska Smile