Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! (/Temat-Autofill-czyli-autouzupelnianie-danych-wysylki-112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - martix0 - 21-12-2009 17:47

Oczywiście przy podawaniu danych część rzeczy z tego autofilla jest nie przydatna Wink
wystarczą tylko podstawowe takie jak imie, nazwisko i adres(ulica, nr domu, mieszkanie, state(PL), kod pocztowy).


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Bolt - 27-12-2009 19:05

A ja mam takie pytanie tam gdzie street to trzeba wpisać ulicę i numer domu tak?


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Janas - 27-12-2009 19:10

Tak dokładnie


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Alyn - 27-12-2009 19:17

A czy jest taka wtyczka do Opery? Bo nie używam i nie lubie Firefoxa ;P


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Kaziu - 28-12-2009 14:51

Przydatny i dobry poradnik Smile
Chyba każdemu to się to przyda Smile
Już to instaluję ^^


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Mrowa91 - 28-12-2009 17:21

mam pytanie w operze to tylko tam w ustawieniach ustawic to autouzupelnianie? i czy to wogole dziala na lockerze?


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - max18 - 01-01-2010 14:55

Siemka chciałbym się dowiedzieć czy ten Autofill działa tez do ich stronki http://ptzplace.lockerz.com/ bo poprzednio jak się nie mylę to na głównej stronie lockerz.com kupywano nagrody.Czy trzeba cos zmieniac czy nie.


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Aja - 01-01-2010 15:05

z tego co widzialem w opcjach to da sie tam zmienic strone na ktorej ten autofil bedzie dzialal wiec raczej trzeba to zmienicSmile chociaz sam tego nie testowalem;]


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - real - 01-01-2010 15:18

Ale to moze byc potrzebna inna reguła, taki jakby profil. Nie jestem pewien. Ktos moze cos powiedziec na ten temat? Admin może?


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - max18 - 01-01-2010 15:24

ktos pewnie korzystał z tego Autofilla wiec wie czy trzeba czy nie.Miło by było gdyby ktos napisał czy działa.