Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzymy historie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Tworzymy historie (/Temat-Tworzymy-historie-230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Tworzymy historie - jacekchr4 - 05-12-2009 22:19

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu, który sparaliżował moje piękne ciało. Podszedłem do niej i spokojnie zapytałem co tu robisz dzierlatko. Ona tylko na mnie popatrzyła i powiedziała chodź ze mną, pójdziemy razem do mojego domu, była taka nabuzowana, że zaczęła bardzo mocno ściskać mi rękę. Mówiłem jej, żeby się wyluzowała, ale ona złapała mnie za, łokieć i zrobiła meksykański masaż, czułem się jak w siódmym niebie. Potem sięgnęła po siekierę i odcięła mi rękę, włączyłem szybko god moda i zawołałem kolegów żeby mi pomogli, lecz oni akurat grali w pokemony, więc zajebałem ją osobiście, ale przyszła jej siostra bliźniaczka i kiedy ją zobaczyłem, ogarnęła mnie nieogarnięta chęć wyruchania jej, jednak gdy zobaczyła martwą siostrę rzuciła się na mnie wściekła, rozpalona wrzeszcząca, zerżnij mnie szybko!! lecz ja z bólem serca odmówiłem, powiedziałem że musi zrobić sobie dobrze, ale jej w tym nie pomogę więc wzięła sobie ogórka i zjadła go, po czym jej siostra nagle wstała z podłogi i powiedziała opryskiwie nawet się nie podzieliłaś szmato !! Wyjęła z szafki granat "cytrynkę" i uderzyła mnie w jaja, zaczęła się głośno śmieć z mojego, bólu lewego łokcia który był większy niż moja grucha, ale


RE: Tworzymy historie - Admin - 05-12-2009 22:28

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu, który sparaliżował moje piękne ciało. Podszedłem do niej i spokojnie zapytałem co tu robisz dzierlatko. Ona tylko na mnie popatrzyła i powiedziała chodź ze mną, pójdziemy razem do mojego domu, była taka nabuzowana, że zaczęła bardzo mocno ściskać mi rękę. Mówiłem jej, żeby się wyluzowała, ale ona złapała mnie za, łokieć i zrobiła meksykański masaż, czułem się jak w siódmym niebie. Potem sięgnęła po siekierę i odcięła mi rękę, włączyłem szybko god moda i zawołałem kolegów żeby mi pomogli, lecz oni akurat grali w pokemony, więc zajebałem ją osobiście, ale przyszła jej siostra bliźniaczka i kiedy ją zobaczyłem, ogarnęła mnie nieogarnięta chęć wyruchania jej, jednak gdy zobaczyła martwą siostrę rzuciła się na mnie wściekła, rozpalona wrzeszcząca, zerżnij mnie szybko!! lecz ja z bólem serca odmówiłem, powiedziałem że musi zrobić sobie dobrze, ale jej w tym nie pomogę więc wzięła sobie ogórka i zjadła go, po czym jej siostra nagle wstała z podłogi i powiedziała opryskiwie nawet się nie podzieliłaś szmato !! Wyjęła z szafki granat "cytrynkę" i uderzyła mnie w jaja, zaczęła się głośno śmieć z mojego, bólu lewego łokcia który był większy niż moja grucha, ale zacislem zęby i wstałem ...


RE: Tworzymy historie - Alcor - 05-12-2009 23:31

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu, który sparaliżował moje piękne ciało. Podszedłem do niej i spokojnie zapytałem co tu robisz dzierlatko. Ona tylko na mnie popatrzyła i powiedziała chodź ze mną, pójdziemy razem do mojego domu, była taka nabuzowana, że zaczęła bardzo mocno ściskać mi rękę. Mówiłem jej, żeby się wyluzowała, ale ona złapała mnie za, łokieć i zrobiła meksykański masaż, czułem się jak w siódmym niebie. Potem sięgnęła po siekierę i odcięła mi rękę, włączyłem szybko god moda i zawołałem kolegów żeby mi pomogli, lecz oni akurat grali w pokemony, więc zajebałem ją osobiście, ale przyszła jej siostra bliźniaczka i kiedy ją zobaczyłem, ogarnęła mnie nieogarnięta chęć wyruchania jej, jednak gdy zobaczyła martwą siostrę rzuciła się na mnie wściekła, rozpalona wrzeszcząca, zi zerżnij mnie szybko!! lecz ja z bólem serca odmówiłem, powiedziałem że musi zrobić sobie dobrze, ale jej w tym nie pomogę więc wzięła sobie ogórka i zjadła go, po czym jej siostra nagle wstała z podłogi i powiedziała opryskiwie nawet się nie podzieliłaś szmato !! Wyjęła z szafki granat "cytrynkę" i uderzyła mnie w jaja, zaczęła się głośno śmieć z mojego, bólu lewego łokcia który był większy niż moja grucha, ale zacislem zęby i wstałem, podszedłem i powiedziałem jej do ucha...


RE: Tworzymy historie - Enemy - 05-12-2009 23:42

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu, który sparaliżował moje piękne ciało. Podszedłem do niej i spokojnie zapytałem co tu robisz dzierlatko. Ona tylko na mnie popatrzyła i powiedziała chodź ze mną, pójdziemy razem do mojego domu, była taka nabuzowana, że zaczęła bardzo mocno ściskać mi rękę. Mówiłem jej, żeby się wyluzowała, ale ona złapała mnie za, łokieć i zrobiła meksykański masaż, czułem się jak w siódmym niebie. Potem sięgnęła po siekierę i odcięła mi rękę, włączyłem szybko god moda i zawołałem kolegów żeby mi pomogli, lecz oni akurat grali w pokemony, więc zajebałem ją osobiście, ale przyszła jej siostra bliźniaczka i kiedy ją zobaczyłem, ogarnęła mnie nieogarnięta chęć wyruchania jej, jednak gdy zobaczyła martwą siostrę rzuciła się na mnie wściekła, rozpalona wrzeszcząca, zi zerżnij mnie szybko!! lecz ja z bólem serca odmówiłem, powiedziałem że musi zrobić sobie dobrze, ale jej w tym nie pomogę więc wzięła sobie ogórka i zjadła go, po czym jej siostra nagle wstała z podłogi i powiedziała opryskiwie nawet się nie podzieliłaś szmato !! Wyjęła z szafki granat "cytrynkę" i uderzyła mnie w jaja, zaczęła się głośno śmieć z mojego, bólu lewego łokcia który był większy niż moja grucha, ale zacislem zęby i wstałem, podszedłem i powiedziałem jej do ucha, ty stara kurwo dojade Cię..


RE: Tworzymy historie - Marello - 06-12-2009 09:13

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu, który sparaliżował moje piękne ciało. Podszedłem do niej i spokojnie zapytałem co tu robisz dzierlatko. Ona tylko na mnie popatrzyła i powiedziała chodź ze mną, pójdziemy razem do mojego domu, była taka nabuzowana, że zaczęła bardzo mocno ściskać mi rękę. Mówiłem jej, żeby się wyluzowała, ale ona złapała mnie za, łokieć i zrobiła meksykański masaż, czułem się jak w siódmym niebie. Potem sięgnęła po siekierę i odcięła mi rękę, włączyłem szybko god moda i zawołałem kolegów żeby mi pomogli, lecz oni akurat grali w pokemony, więc zajebałem ją osobiście, ale przyszła jej siostra bliźniaczka i kiedy ją zobaczyłem, ogarnęła mnie nieogarnięta chęć wyruchania jej, jednak gdy zobaczyła martwą siostrę rzuciła się na mnie wściekła, rozpalona wrzeszcząca, zi zerżnij mnie szybko!! lecz ja z bólem serca odmówiłem, powiedziałem że musi zrobić sobie dobrze, ale jej w tym nie pomogę więc wzięła sobie ogórka i zjadła go, po czym jej siostra nagle wstała z podłogi i powiedziała opryskiwie nawet się nie podzieliłaś szmato !! Wyjęła z szafki granat "cytrynkę" i uderzyła mnie w jaja, zaczęła się głośno śmieć z mojego, bólu lewego łokcia który był większy niż moja grucha, ale zacislem zęby i wstałem, podszedłem i powiedziałem jej do ucha, ty stara kurwo dojade Cię, do mojego pamiętniczka który dam....


RE: Tworzymy historie - jacekchr4 - 06-12-2009 10:54

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu, który sparaliżował moje piękne ciało. Podszedłem do niej i spokojnie zapytałem co tu robisz dzierlatko. Ona tylko na mnie popatrzyła i powiedziała chodź ze mną, pójdziemy razem do mojego domu, była taka nabuzowana, że zaczęła bardzo mocno ściskać mi rękę. Mówiłem jej, żeby się wyluzowała, ale ona złapała mnie za, łokieć i zrobiła meksykański masaż, czułem się jak w siódmym niebie. Potem sięgnęła po siekierę i odcięła mi rękę, włączyłem szybko god moda i zawołałem kolegów żeby mi pomogli, lecz oni akurat grali w pokemony, więc zajebałem ją osobiście, ale przyszła jej siostra bliźniaczka i kiedy ją zobaczyłem, ogarnęła mnie nieogarnięta chęć wyruchania jej, jednak gdy zobaczyła martwą siostrę rzuciła się na mnie wściekła, rozpalona wrzeszcząca, zi zerżnij mnie szybko!! lecz ja z bólem serca odmówiłem, powiedziałem że musi zrobić sobie dobrze, ale jej w tym nie pomogę więc wzięła sobie ogórka i zjadła go, po czym jej siostra nagle wstała z podłogi i powiedziała opryskiwie nawet się nie podzieliłaś szmato !! Wyjęła z szafki granat "cytrynkę" i uderzyła mnie w jaja, zaczęła się głośno śmieć z mojego, bólu lewego łokcia który był większy niż moja grucha, ale zacislem zęby i wstałem, podszedłem i powiedziałem jej do ucha, ty stara kurwo dojade Cię, do mojego pamiętniczka który dam staremu Krzyśka bo lubi takie...


RE: Tworzymy historie - Kilol - 06-12-2009 11:08

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu, który sparaliżował moje piękne ciało. Podszedłem do niej i spokojnie zapytałem co tu robisz dzierlatko. Ona tylko na mnie popatrzyła i powiedziała chodź ze mną, pójdziemy razem do mojego domu, była taka nabuzowana, że zaczęła bardzo mocno ściskać mi rękę. Mówiłem jej, żeby się wyluzowała, ale ona złapała mnie za, łokieć i zrobiła meksykański masaż, czułem się jak w siódmym niebie. Potem sięgnęła po siekierę i odcięła mi rękę, włączyłem szybko god moda i zawołałem kolegów żeby mi pomogli, lecz oni akurat grali w pokemony, więc zajebałem ją osobiście, ale przyszła jej siostra bliźniaczka i kiedy ją zobaczyłem, ogarnęła mnie nieogarnięta chęć wyruchania jej, jednak gdy zobaczyła martwą siostrę rzuciła się na mnie wściekła, rozpalona wrzeszcząca, zi zerżnij mnie szybko!! lecz ja z bólem serca odmówiłem, powiedziałem że musi zrobić sobie dobrze, ale jej w tym nie pomogę więc wzięła sobie ogórka i zjadła go, po czym jej siostra nagle wstała z podłogi i powiedziała opryskiwie nawet się nie podzieliłaś szmato !! Wyjęła z szafki granat "cytrynkę" i uderzyła mnie w jaja, zaczęła się głośno śmieć z mojego, bólu lewego łokcia który był większy niż moja grucha, ale zacisnąłem zęby i wstałem, podszedłem i powiedziałem jej do ucha, ty stara kurwo dojadę Cię, do mojego pamiętniczka który dam staremu Krzyśka bo lubi takie głupie suczki jak ty. Ona...


RE: Tworzymy historie - Alcor - 06-12-2009 11:10

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu, który sparaliżował moje piękne ciało. Podszedłem do niej i spokojnie zapytałem co tu robisz dzierlatko. Ona tylko na mnie popatrzyła i powiedziała chodź ze mną, pójdziemy razem do mojego domu, była taka nabuzowana, że zaczęła bardzo mocno ściskać mi rękę. Mówiłem jej, żeby się wyluzowała, ale ona złapała mnie za, łokieć i zrobiła meksykański masaż, czułem się jak w siódmym niebie. Potem sięgnęła po siekierę i odcięła mi rękę, włączyłem szybko god moda i zawołałem kolegów żeby mi pomogli, lecz oni akurat grali w pokemony, więc zajebałem ją osobiście, ale przyszła jej siostra bliźniaczka i kiedy ją zobaczyłem, ogarnęła mnie nieogarnięta chęć wyruchania jej, jednak gdy zobaczyła martwą siostrę rzuciła się na mnie wściekła, rozpalona wrzeszcząca, zi zerżnij mnie szybko!! lecz ja z bólem serca odmówiłem, powiedziałem że musi zrobić sobie dobrze, ale jej w tym nie pomogę więc wzięła sobie ogórka i zjadła go, po czym jej siostra nagle wstała z podłogi i powiedziała opryskiwie nawet się nie podzieliłaś szmato !! Wyjęła z szafki granat "cytrynkę" i uderzyła mnie w jaja, zaczęła się głośno śmieć z mojego, bólu lewego łokcia który był większy niż moja grucha, ale zacislem zęby i wstałem, podszedłem i powiedziałem jej do ucha, ty stara kurwo dojade Cię, do mojego pamiętniczka który dam staremu Krzyśka bo lubi takie głupie suczki takie jak ty, nagle poczułem mocny cios w głowe...


RE: Tworzymy historie - Admin - 06-12-2009 11:13

sorki ze przerwie ale marello i kilol spierdoliliście Big Grin historia już nie ma sensu Tongue


RE: Tworzymy historie - Marello - 06-12-2009 11:21

Racja zacznijmy od nowa Big Grin

Kiedy wracałem z kosmosu moim...