Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies (/Temat-Poradnik-jak-ogladac-filmy-dla-USA-np-Bunnies-4407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Vesperus - 03-04-2010 20:46

ADMINISTRATORZE CZY MOŻESZ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ NA TEMAT BANA ZA TAKI CZYN ???

Osobiście sądzę że za coś takiego BAN być nie może


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - szulakaluble - 03-04-2010 20:55

(03-04-2010 20:46)VESPERUS napisał(a):  ADMINISTRATORZE CZY MOŻESZ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ NA TEMAT BANA ZA TAKI CZYN ???

Osobiście sądzę że za coś takiego BAN być nie może

A skad on ma to wiedziec:>
I zaznaczam ze to nie jest lamanie regulaminu bo zadnego filmu nie ogladamy który nie jest dla nas przeznaczony...tylko otrzymujemy punkty za nie:>


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Piter56 - 03-04-2010 21:28

taa, wiwi cos powiedzial i wszyscy odrazu placza..
niech jakiegos programiste dobrego sobie zalatwia a niee..


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Vesperus - 03-04-2010 21:45

A te 200 PTZ naliczają się od dzisiaj czy od jutra ???
Może by ktoś napisał e-mail do lockerz w tej sprawie


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Burned - 03-04-2010 22:42

Od 3 czyli dziś (sobota) a za ten pomysł reput leci Wielkie Dzięki ! Smile


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Vesperus - 03-04-2010 22:52

Mam złe przeczucia co do tego sposobu Sad

Wysłałem e-mail do lockerz w tej sprawie


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - pattu91 - 03-04-2010 23:43

A ja włączam filmy i wyskakuje okienko z tekstem do wpisania i od razu dostaje PTZ


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Buba - 04-04-2010 07:09

nie wiem co robię źle ale ten sposob nie dziaała mi w 100% nie zawsze za kazdy filmik dostaje ptz


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - NaoS - 04-04-2010 07:21

Ale to jest tylko w waszej przeglądarce, w jaki niby sposób mieli by wykryć ten preceder ?
Wasze maile do lockerz dadzą tylko tyle że bardzo szybko zablokują tego buga.
Gratulacje za pomyślunek Wink


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Tech - 04-04-2010 08:20

No to jest zwykły bugusing, a takie coś jest oczywiście ZABRONIONE. Nam po prostu nie jest dane obejrzeć tych filmów, a tym bardziej otrzymać za nie PTZ bez ich oglądania. Pytanie tylko czy lockerz umie to w jakikolwiek sposób wykryć.