Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! (/Temat-PORADNIK-Najlatwiejszy-sposob-na-ogladanie-wszystkich-filmow-4584)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - shimetsu - 07-04-2010 21:18

Wypróbowałam to i na początku mogłam oglądać filmiki, a po obejrzeniu kilku znów zaczął wyświetlać się komunikat, że są niedostępne, czasem filmik leciał do połowy a potem wyskakiwało że jednak jest niedostępny i się zatrzymywał. A teraz jak próbuje włączyć stronę to się dlugo, długo ładuje i nic, nie włącza mi się strona logowania ;/

btw. Czy jeśli jednak się uda, to jesli obejrze filmiki z królikami, to zlamie regulamin?


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - winko - 07-04-2010 22:19

Dzieki!!!! Jestes wielki!!! Zycie mi ratujesz;p Oczywiscie +


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Krafo - 08-04-2010 06:25

A za to nie ma bana ani nic?


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Marello - 08-04-2010 07:10

(05-04-2010 20:43)Marello napisał(a):  Zaprezentuje wam sprawdzony, legalny sposób na oglądanie wszystkich filmów na Lockerz!

Czytałeś poradnik?


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - johnny86 - 08-04-2010 07:37

Program HideIp jest tym samym co proxy tylko że łatwiejszy w obsłudze, więc jeśli ktoś dostanie za proxy bana to i za to tak samoTongue
na dowód można sobie ten adres IP który jest na screenie wpisac w ustawieniach przeglądarki w proxy 94.89.79.19 port 80 i będziecie mieli to samoTongue


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Danio - 08-04-2010 10:00

Wypakowuje wszystko do folderu na pulpicie, instaluje Platinum Hide Ip potem wypakowuje tego smoka do tego samego folderu włączam to i dalej to samo.

Znalazłem taki program: http://www.forum.wiaderko.com/internet-i-sieci/208778-platinum-ukryj-ip-2-0-6-8-patch.html i czy to jest to samo?


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - johnny86 - 08-04-2010 14:50

tak anwet ta sama wersja


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Marello - 09-04-2010 18:25

Danio i jak ? Działa?


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - ococichodzi - 10-04-2010 15:02

I co to daje że kilka filmów sie naraz ogląda ??


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Tidus - 11-04-2010 07:26

Dobre !! Reput musi byc Smile