Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! (/Temat-Zarejestruj-sie-na-Paypal-Prosto-i-szybko-488)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - mikolaj90 - 14-02-2010 21:27

A proszę wytłumaczcie mi, jak wpłacać tam pieniądze. Np, ja chciałbym wpłacić na moje konto w PP pieniądze.

Klikam w opcję ,,Dodaj środki" i co dalej ?


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - sledz91 - 28-02-2010 15:15

ja mam takie pytanie, a raczej kilka głupich Smile czy konto na pp jest bezpłatne? czy musi być tam jakaś kasa na koncie czy nie żeby konto normalnie działało? jak jest z płaceniem przez pp, np. za premki do gier fps? czy jak płacę za premkę dajmy na to 50 zł to czy oni mi biorą jakąś kasę za to?


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Alcor - 28-02-2010 15:19

1. Konta na paypal jest całkowicie bezpłate.
2. Nie musi być kasy żeby konto normalnie działało.


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - sledz91 - 14-03-2010 21:51

Zarejestrowałem sie, potwierdziłem email i mam coś takiego:

[Obrazek: beztytuuktw.jpg]\

Moje pytanie: Co mam teraz zrobić, czy mam nic nie robić? (wiem że głupie pytanie ale jeśli chodzi o te sprawy to jestem ciemny)


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - tomera - 21-03-2010 11:27

ej a powiedzcie mi ile by to wyniosło jak bym zamówił takie NINTENDO DSi


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - krystian__ - 21-03-2010 12:43

Ad 4 - mógłby ktoś łopatologicznie wytłumaczyć czy jest to konieczne czy jeśli tego nie zrobię wszystko będzie ok....?? kto zorientowany to proszę o odpowiedź szybką....


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Jeppers - 21-03-2010 12:45

Nie jest konieczne wpisywanie swojej karty , jak tego nie zrobisz wszystko będzie OKEJ , ja nie wpisałem Tongue

Pozdrawiam


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Zythus - 21-03-2010 12:46

Raczej niepotrzebne...


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - rlk120 - 21-03-2010 15:06

A można z PayPala na normalne konto bankowe wpłacać ? Np mam se na PayPalu, kupuje coś na allegro i wpłacam gościowi kase z Paya ?


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - kluczevia - 25-04-2010 13:38

Czy za to się coś płaci ???