Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Darmowy Restock (/Temat-Darmowy-Restock-2194)



RE: Darmowy Restock - Dr.House - 26-02-2010 23:57

Mi sie nawet lockerz nie zaladowal ja do nich napisze


RE: Darmowy Restock - chiquita92 - 26-02-2010 23:58

Kurwa przed samym restockiem ptzplace przestał mi działać.. nie mogę wejść nawet z IE.. jebani Wink


RE: Darmowy Restock - pok3rak - 26-02-2010 23:59

I znowu to samo KUR** jakieś pierd***** błędy i nie wiem czy ogarnołem te $ 25 czy nie było na zielono i nagle wyjebało je Żal po raz 2...


RE: Darmowy Restock - obiKsg - 26-02-2010 23:59

ja od 19 kurwa nie moglem wejsc na jebana strone głowna lockerz huje pierodlone


RE: Darmowy Restock - xgorgix - 27-02-2010 00:00

Niech teraz daja sklepik i dla kazdego kto mial problemy 50% znizki porzynajmniej !!!!!!!!!!! NAPISALEM DO NICH W SPRAWEI TEGO PROBLEMU
Whoops! Looks like something went wrong there.

If you're seeing this message, there's been some kind of technical error. We
won't bore you with the details, but the error number was 2.

The first thing we recommend is trying again ? whatever caused this could
be temporary.

However, if you end up back here, please send a message to
[email protected] and let us know what you were doing when this error happened, and the
error number we mentioned before.


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:00

Nie no kurwa popierdolce jebane kurwa specjalnie jurwa tak zrobili pierdolińcy jebani skurwole niech tylko 24/7 uruchomia skurwole a nie kurwa robia restocki ktorych serwery nei wytrzymuja po chuj sie cos robi jak sie dobrze zrobic nie potrafi popierdolence jebane kurwa dajcie mi bana kurwa bo nei wytrzymam jebane lockerz co oni kurwa sobie mysla ze jak kurwa sa z zadupia to im kurwa wyszstko wolno i ze jak hamburgery wpierdalaja to kurwa sa lepsi ja pierdole niech kurwa zrobia europejska diedzibe i kurwa niech pomysla troche a nie wkurwiaja tylko normalnych ludzi ktorym zalezy na tym zeby cos wgrac a te skurwoel jebane tylko akse na nas trzepia i nas w dupie maja jezeli chdozi kurwa o bany to sie pierdola a jezeli kurwa o nagrody to maja to w dupei zeby tylko akse wyludzic szmaciarze pierodleni kurwa zjeby popierdolomne kurwa mac skurwole zjebane na ryj kurwa kutasy ruchane kurwa juz napisalem co o nich mysle teraz tylko na bana czekam jebane chuje zobacyzmy po ilu dniach zbanuja jezeli chodzilo by o nagrosdy to by tygodniami czekal na odpowiedz a jesli chodzi o ban to sie w 6 dni wyrobia pierdolone suki (no to sie wyzylem )


RE: Darmowy Restock - krogulec - 27-02-2010 00:00

Serwery dzialaly dobrze tylko jakies bledy przy 25$ WTF??


RE: Darmowy Restock - WojaS_PL - 27-02-2010 00:01

Mam nadzieję że chociaż zostawią nam te PTZ niewykorzystane gdy ruszy full version, w końcu 390 PTZ piechtą nie chodzi Wink


RE: Darmowy Restock - xgorgix - 27-02-2010 00:02

BananJUMPER a teraz wes gleboki oddech i walnij sete


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:02

a niech tylko kurwa sprobuja to zabrac pedaly jebane to do sadu podam