Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 27-03-2019 15:07

(27-03-2019 12:27)WitoldC napisał(a):  Dzięki w końcu działa. To tylko ja nie miałem powiadomień że nikt się nie upominał?

Nie wszyscy ale lwia część Smile fixnąłem każdemu.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 01-04-2019 09:54

Zaaktualizowałem mobilny styl odchudzając go o statystyki top10 tematów, dzięki czemu ma pełną responsywność na stronie głównej.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - twardy - 04-04-2019 09:40

Dostaje powiadomienia na maila o nowej prywatnej wiadomosci. Wylaczylym to ostatnio Lol
Styl forum tez mi sie zmienia ze starego na nowy.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Shimeon - 06-04-2019 09:51

Ja wczoraj wyczyszczałem swoją skrzynkę odbiorczą. Zostawiłem tylko trzy wiadomości w odebranych i jedną w wysłanych, ale i tak mi pokazuje 29 wszystkich.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - WitoldC - 06-04-2019 09:53

Poszło do kosza, wejdź do usunięte i opróżnij.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Kryspin - 06-04-2019 21:48

(01-04-2019 09:54)Admin napisał(a):  Zaaktualizowałem mobilny styl odchudzając go o statystyki top10 tematów, dzięki czemu ma pełną responsywność na stronie głównej.

A dla mnie te top10 w tel i tablecie było ok ;(


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 20-04-2019 07:33

@up

już przywrociłem


@forum
dodałem zaległe odznaczenia dla zlotowiczów z ubiegłego roku wszystkim osobom uczestniczącym w zlocie, jeślikogoś przegapiłem proszę o prywatną wiadomość Wink


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - jarunioo7 - 10-08-2019 12:55

W dziale Sprzedam/kupie przy pisaniu wątku po naciśnięciu przycisku "Podgląd" wszystko jest okey poza tym, że kasuje wszystko co napisałeś Big Grin

Problem jest już od kilku lat, więc ja już z automatu kopiuje wszystko przed naciśnięciem "Podgląd". Temat pewnie już się przewinął przez forum nie raz ale ciekaw jestem czy tego się nie da naprawić czy coś? Tongue


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 10-08-2019 14:10

Podrzuc przykładowy link takiego tematu. Wink

bo nie bardzo wiem ocb:

https://screenpresso.com/=HWB3c
u mnie smiga,
moze problem na jakiejs konkretnej przegladarce wystepuje?


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - jarunioo7 - 10-08-2019 14:14

Własnie ten obrazek pokazuje o co chodzi Tongue Słowa "testowy watek" skasowało tak jak kasuje wszystko i zastępuje gotowym pustym schematem Wink
http://prntscr.com/oqwyd6