Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Darmowy Restock (/Temat-Darmowy-Restock-2194)



RE: Darmowy Restock - max18 - 27-02-2010 00:02

UDAŁO SIĘ CHODŹ MIAŁ BYC IPOD 8 GB JUZ GO MIAŁEM ALE, HAMBURGERY GO ZAJEBAŁY ;/
[Obrazek: 349e0ec033.jpg]


RE: Darmowy Restock - KoPcIu - 27-02-2010 00:03

Hehe ja wchodzę na Lockerz patrze sklep otwarty Big Grin No to sobie coś wybiorę, tu pusto... Tu pusto... Patrze jest 25$ wypełniam dane, błąd z numerem telefonu, poprawiony formularz no to wysyłamy, a tu sklep zamknięty Big Grin

Poczekam, może następnym razem się coś ciekawego trafi Big Grin

PS dla tych co się tak denerwują, to tylko zabawa przecież Big Grin


RE: Darmowy Restock - Sylwester - 27-02-2010 00:03

BananJUMPER oczy pieką od tego posta wyżej...


RE: Darmowy Restock - xgorgix - 27-02-2010 00:04

oni sa jak demotywatoy
The general redemption is now over. Thanks for your participation. If you redeemed, congratulations. If you didn't get a chance to redeem, please remember that we are constantly testing new ways to earn and use PTZ, and that PTZ are good for a year. Have a great weekend!


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:04

The general redemption is now over. Thanks for your participation. If you redeemed, congratulations. If you didn't get a chance to redeem, please remember that we are constantly testing new ways to earn and use PTZ, and that PTZ are good for a year. Have a great weekend!
zjeby jebane zamknely restock teraz sie zdziwia kurwa ile obelg na nich nalecialo


RE: Darmowy Restock - wojtek54326 - 27-02-2010 00:05

POPIERAM PRZEDMÓWCÓW- PIERDOLENI JEBANI SKURWIELE !! CZŁOWIEK SIEDZI GODZINAMI PRZY KOMPIE A TU NAGLE JAK JEST JEBANY RESTOCK TO PTZPLACE.LOCKERZ.COM PRZESTAJE DZIAŁAĆ !!!!!!!! AMERYKANIE SKUR***** ROBIĄ PEWNIE POD SIEBIE!!!!!


PS KURWA JEBANY LOCKERZ


RE: Darmowy Restock - adik0070 - 27-02-2010 00:05

Dr.House Online
Bywalec
***
Ilość postów: 37
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: - 0 +
RE: Darmowy Restock
Mi sie nawet lockerz nie zaladowal ja do nich napisze

Ja też!


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:05

kurwa szkoda ze demoty zabronily wrzucac tresc z lockerz bo kurwa taki juz mam demot w glkowie ze na 101% trafilby na glowna


RE: Darmowy Restock - obiKsg - 27-02-2010 00:06

KURWA ZABAWA a jak siedze kurwa od 19 do 32;30 na jebany restok to kurwa zabawa zajebista zabawa ziomek kurwa klikam F5 kurwa i mama zabawe kurwa pierodle smieci jebanych dawac kurwy 24/7 bo tylko akse na nas biorą a kurwa restocki dadzą i reszte w dupie mają pizdy wiec nie pierodl tu, ze zabawa jak kurwa odświeżam kilka godzin a sie zaladowac nie che jebane hamburgery niech kurwy sie cieszą kurwa bombe na nich wypierdole i huj Big Grin


RE: Darmowy Restock - WojaS_PL - 27-02-2010 00:07

(27-02-2010 00:03)KoPcIu napisał(a):  PS dla tych co się tak denerwują, to tylko zabawa przecież Big Grin

Może i masz rację że to zabawa, jednak w niekażdej zabawie masz okazję zabrać coś tak wartościowego jak np. laptopy, iPody czy konsole do gier. Pozwól im się wyładować tutaj i będzie dobrze ;]