Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Blog i Kanał Youtube "Get Paid 2.0" ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Strony Partnerskie (/Forum-Strony-Partnerskie-222)
+--- Wątek: ✪ Blog i Kanał Youtube "Get Paid 2.0" ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Blog-i-Kanal-Youtube-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-133298)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 06-11-2016 15:51

Cześć! Dzisiaj dwa "odgrzewane kotlety" Smile


1. Jednym z pierwszych artykułów na blogu była sprzedaż na allegro, opisałem wówczas promocję "pakiet 25 darmowych wystawień" - i mam nadzieję, że z tego skorzystaliście Smile Allegro to najłatwiejsza droga do pierwszych pieniędzy przez internet, oczywiście jeśli mamy co wystawić Smile

Od listopada tego roku zaczęła się druga edycja - tym razem mamy aż 50 darmowych aukcji, więc polecam z tego skorzystać Smile Szczegóły promocji i porady odnośnie handlu na tym portalu opisałem tutaj : (edytowałem poprzedni wpis)

Promocja na Allegro jako prosta metoda na zdobycie pierwszych pieniędzy w internecie


2. Drugim odgrzewanym kotletem jest MXREVSHARE, który zmienił nazwę na MX WORLD. W artykule odnośnie tego serwisu dodałem nowy wstęp, nie ruszałem wersji "bazowej" - niech zostanie jako "archiwalna" Smile

Trochę szkoda, że jak już doszedłem na pierwszą stronę wyników google pod "mxrevshare" - muszę zaczynać wszystko od poczatku pod "mx world", ale cóż Smile Jeśli chcesz mi jakoś pomóc i gdzie-niegdzie podlinkować wpis, będę bardzo wdzięczny Smile

MX.World (MXRevshare) jako przykład piramidy finansowej


Pozdrawiam!


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 11-11-2016 19:20

Tworzysz i używasz własne LP/mini-strony? Prowadzisz bloga? Wiesz ile pieniędzy tracisz nie budując własnych list mailingowych? Wiesz dlaczego lista jest dużo efektywniejsza od fanpage'a?
W artykule opisuję dlaczego warto i jak taką listę budować. Budowanie list można połączyć z techniką "mini-stron" i zdecydowanie zwiększyć swoje zyski Smile Zapraszam do tekstu Smile


Link : E-mail marketing – budowanie list mailingowych


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 17-11-2016 20:04

Czytałeś/aś "Sekret" albo inne książki dotyczące "siły myśli" ?Smile W tym wpisie przedstawiam dlaczego dla mnie tego typu książki nie mają sensu i co jest "kluczowym czynnikiem sukcesu" jeśli chodzi o osiąganie postawionych sobie celów. Przeczytaj ten wpis nawet jeśli nienawidzisz "coachingowej gadki" -> bo właściwie, oprócz tonu (momentami ;p) nie ma z takimi gadkami nic wspólnego Smile


Link : Osiąganie celów to efekt uboczny dobrych nawyków


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 20-11-2016 17:38

Cześć! Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj publikuję wpis dotyczący nawyków, które moim zdaniem, są niezmiernie przydatne w zarabianiu przez internet. Oprócz listy 9 nawyków nad którymi warto pracować, opisałem również czynności pozorne - czyli takie, które tylko z pozoru "pchają" nas do przodu Smile Zapraszam do wpisu Smile


Link : 9 nawyków przydatnych w zarabianiu przez internet


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - tkrzepinski - 20-11-2016 22:52

kilka pomyslow na odwal sie, skopiowanych z poprzedniego artykulu "O tym jak planuję i organizuję swoją pracę w internecie" jedynie pozmieniane slowa, rozszerzone nieco bardziej.

7 – Nawyk wstawania rano

....Oczywiście takie wstawanie rano nic nie determinuje, ktoś może mieć nocny tryb pracy. ..

Im szybciej wstaniemy rano z łóżka – tym więcej będziemy mieć czasu w tym dniu

sam sie ze soba klocisz w calym 7 punkcie, tak jakbys sam ze soba rozmawial, jedno zdanie przeczy drugiemu.


9 – Nawyk ćwiczeń fizycznych

„W zdrowym ciele, zdrowy duch”, ale motywacji do chodzenia na siłownie brak :>

motywacja.. wiesz o czym piszesz? od razu jak przeczytalem to o motywacji od razu przewinalem nizej. pierdoly pociskasz. znasz zart o motywacji? nie? to przeczytaj

Skazali gościa na śmierć.
Jednak był tak gruby, że się nie mieścił na krześle elektrycznym.
Zarządzili dietę.
Po tygodniu o chlebie i wodzie - koleś zamiast schudnąć, przytył 10 kilo.
Na krzesło nijak się nie mieści.
Zarządzili tylko wodę - znów przytył 10 kg.
Postanowili nic mu nie dawać.
Kolo zamiast chudnąć, poprawił się o 10 kg.
- Co jest, Czemu nie chudniesz?
- Jakoś kur*a nie mam motywacji...

ogolnie sporo twoich artykulow wyglada tak jakby je pisal rozdrazniony licealista nie wiedzacy czego tak naprawde chce, co chce osiagnac i co przekazac. ciezko sie czyta. cos tam wspomniales tez o dzienniku? naprawde to jest dziennik? tak powinien wygladac dziennik? dbasz o swoj rozwoj osobisty, piszesz poradniki, a nie potrafisz zadbac o wlasny dziennik. pisalem swoja opinie od niechcenia co pewnie zauwazysz miedzy innymi po braku znakow diakrytycznych czy tez skladni, nie mniej jednak to co mnie razilo w oczy przekazalem. takich opinii pewnie jest wiecej tylko nie chce sie nikomu napisac. opinia nie jest hejtem i osoba czytajaca moj komentarz nie powinna traktowac tego jako hejt czy obraze.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - Richlook - 21-11-2016 11:22

Prowadzisz bardzo ciekawego bloga, często zaglądam. Powodzenia w zarobkach! Wink


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 21-11-2016 16:09

(20-11-2016 22:52)tkrzepinski napisał(a):  kilka pomyslow na odwal sie, skopiowanych z poprzedniego artykulu "O tym jak planuję i organizuję swoją pracę w internecie" jedynie pozmieniane slowa, rozszerzone nieco bardziej.

Nic tam nie jest na "odwal się" Smile Cały poprzedni artykuł ( "o tym jak planuję...") jest częścią tego wczorajszego ("9 nawyków..."). Nie bardzo rozumiem w czym jest problem... miałem nie uwzględniać nawyków, które już opisałem wcześniej ?;P Czy splagiatowałem sam siebie ?;P

(20-11-2016 22:52)tkrzepinski napisał(a):  7 – Nawyk wstawania rano

....Oczywiście takie wstawanie rano nic nie determinuje, ktoś może mieć nocny tryb pracy. ..

Im szybciej wstaniemy rano z łóżka – tym więcej będziemy mieć czasu w tym dniu

sam sie ze soba klocisz w calym 7 punkcie, tak jakbys sam ze soba rozmawial, jedno zdanie przeczy drugiemu.

Hmm... nie Smile "Nawyk wstawania rano" to moja nazwa własna. Pojęcia "rano" jest względne, w całym tym punkcie chodzi o to by się "nie przesypiać". Obojętnie czy ktoś ma "dzienny tryb pracy", czy "nocny". Może trochę faktycznie to opisałem pod siebie - i tylko ja to zrozumiałem Smile Poprawię, dzięki za uwagę.


(20-11-2016 22:52)tkrzepinski napisał(a):  9 – Nawyk ćwiczeń fizycznych

„W zdrowym ciele, zdrowy duch”, ale motywacji do chodzenia na siłownie brak :>

motywacja.. wiesz o czym piszesz? od razu jak przeczytalem to o motywacji od razu przewinalem nizej. pierdoly pociskasz. znasz zart o motywacji? nie? to przeczytaj

Skazali gościa na śmierć.
Jednak był tak gruby, że się nie mieścił na krześle elektrycznym.
Zarządzili dietę.
Po tygodniu o chlebie i wodzie - koleś zamiast schudnąć, przytył 10 kilo.
Na krzesło nijak się nie mieści.
Zarządzili tylko wodę - znów przytył 10 kg.
Postanowili nic mu nie dawać.
Kolo zamiast chudnąć, poprawił się o 10 kg.
- Co jest, Czemu nie chudniesz?
- Jakoś kur*a nie mam motywacji...

Hm.. niestety w żaden sposób na mnie nie wpłynąłeś. Czemu ta wypowiedź miała w sumie służyć? Nie mam motywacji do chodzenia na siłownie, tyle. Proponuję samemu założyć bloga i dzielić się tym czym dla Ciebie jest motywacja, dla mnie widocznie jest czymś innym niż dla Ciebie - i nie będę tego zmieniał Smile

(20-11-2016 22:52)tkrzepinski napisał(a):  ogolnie sporo twoich artykulow wyglada tak jakby je pisal rozdrazniony licealista nie wiedzacy czego tak naprawde chce, co chce osiagnac i co przekazac. ciezko sie czyta. cos tam wspomniales tez o dzienniku? naprawde to jest dziennik? tak powinien wygladac dziennik? dbasz o swoj rozwoj osobisty, piszesz poradniki, a nie potrafisz zadbac o wlasny dziennik. pisalem swoja opinie od niechcenia co pewnie zauwazysz miedzy innymi po braku znakow diakrytycznych czy tez skladni, nie mniej jednak to co mnie razilo w oczy przekazalem. takich opinii pewnie jest wiecej tylko nie chce sie nikomu napisac. opinia nie jest hejtem i osoba czytajaca moj komentarz nie powinna traktowac tego jako hejt czy obraze.

Ależ mi się nie chce na to odpowiadać - taki się nagle poczułem rozdrażniony i jakby czasy liceum wróciły ;P

Tak poważnie - tak uważam, że to jest dziennik, nie muszę dodawać codziennych podsumowań. Każdy kto przeczyta mój dziennik od poczatku do końca, będzie widział czym się po kolei zajmowałem i jak mi szło. Myślę, że w pełni wystarczy podsumowanie miesięczne, które teraz dodam 1 grudnia (tymbardziej, że cały czas robię właściwie to samo - i nie miałbym się czym "chwalić") :> Na początku podsumowywałem każdy dzień - i to dodawało naprawdę motywacji (problematyczne słówko ;p), dlatego polecam wszystkim tak działać - ale z czasem te codzienne wpisy przestają być już konieczne.

Hmm.. codziennie zarabiam na sprzedaży poradników, będę zarabiał jeszcze więcej - a mój dziennik będzie wyglądał tak jak wygląda. Pytanie brzmi... czemu Cię to tak irytuje ?;P Załóż swój dziennik i napisz własne poradniki, skoro uważasz że zrobisz to lepiej Smile


Podsumowując cały Twój komentarz : Dziękuję serdecznie za opinię ! Smile Naprawdę się cieszę (to nie jest żart), że w końcu się pojawiła jakaś krytyka Smile Oczywiście nie licząc komentarzy pod "MX WORLD" Smile


(21-11-2016 11:22)Richlook napisał(a):  Prowadzisz bardzo ciekawego bloga, często zaglądam. Powodzenia w zarobkach! Wink

Dzięki i również życzę powodzenia !Smile


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 23-11-2016 22:20

Dzisiaj zapraszam do zapoznania się z "wprowadzeniem do opcji binarnych" Smile To pierwszy na blogu wpis gościnny, dokładniej "gościem" jest administrator binary24.pl (@[MLN]) Smile Więcej o tym czym są wpisy gościnne i jak będą wyglądały w przyszłości, napisałem we wstępie linkowanego artykułu Smile Zapraszam!

LINK : Wprowadzenie do opcji binarnych



.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 29-11-2016 19:36

Cześć! Dzisiaj wróciłem do MX WORLD i skomentowałem ostatnie posunięcia administracji tego programu. Zapoznajcie się z moim zdaniem i sami oceńcie na co wskazują Smile Zapraszam do części drugiej najchętniej komentowanego wpisu na blogu Smile


Link : MX.World (MXRevshare) jako przykład piramidy finansowej – część 2


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - Hoolig4n - 29-11-2016 22:58

Fajne to Get Paid, ludzie nie mający bladego pojęcia mogą wiele zrozumieć i się nauczyć Huh