Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies (/Temat-Poradnik-jak-ogladac-filmy-dla-USA-np-Bunnies-4407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - wiwi86 - 04-04-2010 09:35

(04-04-2010 08:20)Tech napisał(a):  No to jest zwykły bugusing, a takie coś jest oczywiście ZABRONIONE. Nam po prostu nie jest dane obejrzeć tych filmów, a tym bardziej otrzymać za nie PTZ bez ich oglądania. Pytanie tylko czy lockerz umie to w jakikolwiek sposób wykryć.

jasne, ze tak. prosty kawalek kodu, ktory pobierze z bazy danych wpisy gdzie kraj to przykladowo polska i porowna czy filmik o danym numerze id, ktorego nie powinnismy zobaczyc, mamy zaznaczony jako obejrzany inaczej czy otrzymalismy za niego ptz, bo jest to zapisywanie w bazie danych. prosty dowod - nie mozna dostac po raz drugi i dalej ptz za obejrzenie i otrzymanie ptz za dany film, bo ta informacja jest przechowywana w bazie danych.


osobiscie postanowilem obejrzec te filmiki animowane, bo brakowalo mi do 800 aby miec na psp. aktualnie brakuje okolo 100, ale to dozberam na filmikach/logowanie/dailes. jezeli zgrane psp koncze z lockerz, bo szkoda czasu na to gowno, ale ze go troche poswiecilem to chce cos wzamian - psp. nie chcialo mi sie jebac z friendami znowu, aby jakies pierdzielone ptz zarobic.


szkoda bo zaraz jakas ***** sprzedajna wyleci z emailem do lockerzow i wtedy srednio ciekawie moze byc.


dla wnikliwych i tych co beda chceli podwazyc moje slowa. jezeli na mysl wpadlo wam ze mozecie swoje poczynania zwiazane z wykorzystaniem buga na stronie tlumaczyc korzystaniem z proxy w celu obejrzenia filmikow, na ktore lockerz przymknelo oczy to mozecie byc w bledzie, bo logowania najwidocznej tez sa rejestroawane poprzez host/ip w najlepszym przypadku tylko rejestracje konta w co jednak watpie



sry za bledy i ****** skladnie, ale swieta :sleepy:


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Vesperus - 04-04-2010 09:57

Ja już nie wiem co robić obejrzałem tym sposobem 2 filmiki i to wszystko. Teraz nie wiem czy oglądać dalej czy nie. Już lockerz zabrało mi 50% PTZ za friendów. Chyba się im przyznam że obejrzałem 2 filmiki wykorzystując BUG i może mi odpuszczą :|


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Kicha - 04-04-2010 10:07

Mi to nie dziala Smile obejrzalem tez dwa filmiki i nie idzie dalej.


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - kamill101 - 04-04-2010 10:44

Działa ale tylko na IE , próbowałem na Chrome ale nie wydzodziło...


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - wiwi86 - 04-04-2010 10:45

za bycie uczciwym nic nie zyskacie, nie te czasy

bez paniki jak zbanuja to zbanuja, no i co ? to tylko gra

(04-04-2010 10:07)Kicha napisał(a):  Mi to nie dziala Smile obejrzalem tez dwa filmiki i nie idzie dalej.

dziala. probuj dopoki "zalapie" captcha czy jak ten kod sie nazywa

(04-04-2010 10:44)kamill101 napisał(a):  Działa ale tylko na IE , próbowałem na Chrome ale nie wydzodziło...


chyba w twoim wyimaginowanym swiecie

w moim dziala w firefox tez
blad lezy po stronie wykonania aplikacji flash, a nie przegladarki
ogranij sie


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Kicha - 04-04-2010 10:50

Mi juz dziala na firefox


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - popis1 - 04-04-2010 11:21

(04-04-2010 10:44)kamill101 napisał(a):  Działa ale tylko na IE , próbowałem na Chrome ale nie wydzodziło...

Na firefoxie też działa.
Jeśli chcecie możecie rozpowszechniać ten poradnik, ale dodajcie że to ja jestem autorem. Wink
Na waszym miejscu nie wysyłałbym maila do lockerz, bo po prostu nie obejrzycie całej serii np.Bunnies.
Lockerz cwaniakuje to dlaczego Polacy nie mają prawa też "po cwaniakować".


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - aqua-chan - 04-04-2010 12:36

Spróbowałam tego na drugim koncie, chociaż jak bana dostane to nie będzie mi aż tak szkoda.


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Marello - 04-04-2010 13:51

Ej to naprawdę dział oglądnąłem wszystkie bunnies ^^


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Sony_st - 05-04-2010 10:29

zaryzykuje Smile jak dużo ludzi tak zrobi to będzie tak samo jak z proxy Smile czyli nic nie zrobią Smile