Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! (/Temat-PORADNIK-Najlatwiejszy-sposob-na-ogladanie-wszystkich-filmow-4584)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - daniello91 - 11-04-2010 10:16

Hmm dalej mi pisze " You are not in a geographic region that has access to this content. "


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Marello - 12-04-2010 06:58

A z patchowałeś?


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Athemis - 12-04-2010 07:20

Hmmm... zainstalowałem, z patchowałem i nic.
"You are not in a geographic region that has access to this content."


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Goomis - 12-04-2010 11:40

(07-04-2010 16:50)Danio napisał(a):  Jak klikam Patch to pokazuje się: Can not find the file. Search the file? To wtedy szukam programu i jak juz wybiore ten program zeby zpatchować to pisze: Can not access the file. Maybe it's in use... Please close the file before patching! Try to access the file right now? Przy patchowaniu nie mam włączonego programu. Próbowałem też z włączonym programem. Jak zrobić żeby mieć tą pełną wersje?

Ja mam identycznie. Co bym nie robił zawsze wyskakuje ten samo komunikat. Walczyłem wczoraj chyba przez 2h z tym programem i nic. W kółko ten sam schemat :s


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - johnny86 - 12-04-2010 12:02

hej moze Macie w tle go uruchomionego?
I uruchamia sie Wam z autostarem.
Polecam uruchomic Menedżer Zadań -> Procesy
i tam poszukac czy nie jest uruchomiony w tle jesli jest to go skillować i wtedy patchować.


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - daniello91 - 12-04-2010 20:26

Ja miałem go patchowango Smile i dalej wyskakiwał komunikat " You are not in a geographic region that has access to this content. "


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Smaichel - 12-04-2010 20:44

Skorzystam Smile


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Goomis - 12-04-2010 23:05

(12-04-2010 12:02)johnny86 napisał(a):  hej moze Macie w tle go uruchomionego?
I uruchamia sie Wam z autostarem.
Polecam uruchomic Menedżer Zadań -> Procesy
i tam poszukac czy nie jest uruchomiony w tle jesli jest to go skillować i wtedy patchować.

Nie mam 12lat, komputera nie mam od dzisiaj ani nie jestem nie kumaty żebym tego nie sprawdził :-P
Instalowałem program na różne sposoby(różne lokalizacje, konfiguracje, folder w różnych miejscach) sprawdzałem w menadżerze, próbowałem w tym patchu podać ścieżkę skrótu(nie da się), sprawdzałem antywira czy nie blokuje czasem tego patcha, restartowałem kompa(żeby raz), no dosłownie przerobiłem chyba wszystko i za cholere nie chce mi ten patch wejść Sad
Kurna no a tak by mi się te bunnies i robotechy przydały Sad


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - tymonowy - 13-04-2010 13:23

mi i tak nie działa Sad


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - dawix111 - 13-04-2010 16:06

mi sie wszystko dobrze zrobilo i jak ukrylem Ip , wiekszosc stronek chodzi a lockerz nie :/ dlaczego?
w ogole sie nie chce zaladowac....