Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon (/Temat-Rozwiazane-LOCKERZ-nie-wyswietla-punktow-i-niereaguje-gdy-przycisne-przycisk-cooming-soon-55)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Rede - 14-11-2009 21:17

(14-11-2009 21:15)bestek napisał(a):  Nie, facebook to:
http://www.facebook.com/pages/LOCKERZ/80976158596

(14-11-2009 21:12)Rede napisał(a):  Elo

Właśnie mam taki problem.

Mój brat zarejestrował się na lockerz.Zagrał w grę zdobył 27 PTZ a tych punktów mu nie dodało tylko od zera zaczął.O co chodzi?

Cierpliwości. Ekipa lockerz do 48 godzin powinna dodać te PTZ. One są w bazie danych ale z powodu małego bugu nie są wyświetlane. Nie martw się one nie zniknęły Big Grin
To dobrze bo już mój brat się zdenerwował i zniechęcił do lockerz...Z resztą na dniach go poznacie zarejestruje się na forum Wink


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - xellos666 - 14-11-2009 21:38

dzięki chłopaki za facebook'aSmile sporo tu przydatnych informacji, czemu nic wcześniej o tym nie wiedziałemTongue


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Royside - 14-11-2009 22:11

No nie jestem pewien czy mu dodadzą, ja też zdobyłem 27 PTZ w grze i od tamtego czasu jakos ich nie mam.


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 22:15

(14-11-2009 22:11)Royside napisał(a):  No nie jestem pewien czy mu dodadzą, ja też zdobyłem 27 PTZ w grze i od tamtego czasu jakos ich nie mam.

Hm,
mojemu kumplowi punkty powróciły zaraz na drugi dzień, ale skoro tak mówisz to lepiej jakby kolega zgłosił to do administracji [email protected].


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Royside - 15-11-2009 12:33

Najlepsze jest to że się zgłosiłem i pisali że mam te PTZ xD


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - jakubu - 15-11-2009 12:57

Ja miałem śmiesznie w grze wygrałem 46 dali mi 56 wchodze kolejny raz 36 i już tak zostało xD
Pisałem to napisali że żadne zmiany z PTZ na moim koncie nie były robione Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Magnus - 15-11-2009 19:04

hehe dziwny przypadek a jak bys wygrał ponad 60 ciekawe co by było bo sie nie da ponad 60 lol


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - %rets* - 15-11-2009 19:26

Nadal tego nie poprawili :-) no cóż trzeba czekać Tongue


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - jakubixioraczek - 15-11-2009 20:31

jakubu skoro miałeś 46 a potem 36 to oznaczać może ze kopiłeś los na coś za 10 ptz


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - doniek - 18-11-2009 16:44

Już mi działa Smile Ale za to straciłem 40 punktów Sad