Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 15-07-2017 13:21

Wiedziałem, że dziennik będzie kontynuowany Big Grin Ja swojego supermana za dziennik dostałem Big Grin Teraz czas na Ciebie!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - jigorex - 15-07-2017 16:01

Już się nie mogę doczekać 18 lipca! HuhHuh Lekka szkoda, że to nie jest weekend Sad


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Rak - 15-07-2017 20:47

(14-07-2017 08:39)radek0389 napisał(a):  aby zrealizować cel możesz tkwić w miejscu z zarobkami, baa nawet zanotować regres, więc zamień 50k na np. 80k Tongue.

PowodzeniaSmile

(14-07-2017 21:36)mahuzz napisał(a):  @[radek0389] ziomeczku, wjechałeś mi na psyche jak chyba nikt nigdy w życiu Big Grin Nie żartuje, ciągle mnie to nurtuje. Masz rację - lepiej nie zrealizować dużego celu niż zrealizować mały - w najbliższym czasie wrzucę post z listą celów jak w rozdziale 2. To był tylko taki przedsmak.. Wink

Zrealizowanie celu = sukces. Moim zdaniem lepszy jest mały sukces niż żaden Smile Trzeba sobie stawiać ambitne zadania, ale tak, żeby nie przesadzać. Ciągłe nie osiąganie zamierzonych celów działa demotywująco. Mówię to na swoim przykładzie, każdy ma inny sposób myślenia, i trzeba dobierać metody planowania pod swoją psychikę Tongue W twoim przypadku też zwiększyłbym ten cel, skoro cały czas się rozwijasz. Powodzenia Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 15-07-2017 21:16

Dzisiejszy dzień... no nie wiem co powiedzieć.

Wstałem późno - jakoś rok temu, też w lipcu pisałem, że mam tak zwany day-routine i jeśli wstanę za późno to cały dzień mam do dupy, razem z samopoczuciem. Tak było i dzisiaj, dlatego też piszę ten post, szybkie rollowanie i rozciąganie i do spania Smile



157zł + 12zł = 169zł

Ujdzie, bo na eforsie bez odnowień Wink

Dobrej nocy.





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - dawids7627 - 15-07-2017 21:45

Jeśli możesz dodaj na gg 63215954


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 17-07-2017 10:05

WEEKEND:
[Obrazek: 1.jpg]


Jak na stawkę konwersja... CAŁKIEM okej Wink


Zobaczymy co będzie dzisiaj. Mam cichą nadzieję że 3 cyfry z trójką na początku.
Chwilę po północy kładę się spać, na eforsie już 4 leady Big Grin Mówię - spoko. Budzę się, spoko, odnowienia zaczynają wpadać... I w pewnym momencie przestały. Chodzi pewnie o to, że teraz najtańsze MT ze stawką 2,50 mam na 3 płatności dopiero.


Wystartował nowy projekt, powiem tylko że to będzie jeden z mikro-projektów - a przynajmniej tak mi się wydaje Big Grin





Miłego dnia!





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Wojtek574 - 17-07-2017 13:04

Suby upadają nic nie da się już zarobić meh to nie te czasy co kiedyś...
Fajny poradnik wpadam od czasu do czasu poczytać Tongue Powodzenia niech zlelone będzie z tobą Tongue


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 17-07-2017 21:43

@[Wojtek574] Poradnikiem bym raczej tego nie nazwał... może kiedyś będzie poradnik. Może Tongue


Na początek wyjaśnię kilka kwestii.

USTAWA - ZARABIANIE NA USŁUGACH SMS
Ustawa, o której mowa, ma ukrócić zarabianie na subach. Krótkie i treściwe sprostowanie - Ustawa w tym momencie jest w trakcie publicznej debaty - NIE JEST PEWNE, ŻE WEJDZIE. Z pewnego źródła mam informacje, że nawet jeśli, to potrwa to ~9-12 miesięcy. Zarobki wcale nie muszą spaść, a na wszystko znajdzie się rozwiązanie Smile

CENY YOUTUBE
Chodzi dokładniej o ceny na stronach z gigami jak seoclerks. Wyświetlenia - kiedyś nawet 6000 za 1$, teraz dosłownie 1000. Była aktualizacja YouTube - ba, niektórych usługi były tak superowe, że WSZYSTKIE wyświetlenia zniknęły Big Grin Sytuacja wygląda coraz lepiej, ale nie zanosi się na gwałtowny spadek cen. Jedyne co mogę poradzić to czekać - nie umiem określić, ile będzie to trwało.



A co dzisiaj?

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 1.jpg]

Na tą godzinę 356,50zł Smile

Cel na dzisiaj zrealizowany, trening zrobiony, można się wyspać Smile

Dobranoc Cool






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - dawids7627 - 17-07-2017 21:57

(17-07-2017 21:43)mahuzz napisał(a):  @[Wojtek574] Poradnikiem bym raczej tego nie nazwał... może kiedyś będzie poradnik. Może Tongue


Na początek wyjaśnię kilka kwestii.

USTAWA - ZARABIANIE NA USŁUGACH SMS
Ustawa, o której mowa, ma ukrócić zarabianie na subach. Krótkie i treściwe sprostowanie - Ustawa w tym momencie jest w trakcie publicznej debaty - NIE JEST PEWNE, ŻE WEJDZIE. Z pewnego źródła mam informacje, że nawet jeśli, to potrwa to ~9-12 miesięcy. Zarobki wcale nie muszą spaść, a na wszystko znajdzie się rozwiązanie Smile

CENY YOUTUBE
Chodzi dokładniej o ceny na stronach z gigami jak seoclerks. Wyświetlenia - kiedyś nawet 6000 za 1$, teraz dosłownie 1000. Była aktualizacja YouTube - ba, niektórych usługi były tak superowe, że WSZYSTKIE wyświetlenia zniknęły Big Grin Sytuacja wygląda coraz lepiej, ale nie zanosi się na gwałtowny spadek cen. Jedyne co mogę poradzić to czekać - nie umiem określić, ile będzie to trwało.



A co dzisiaj?

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 1.jpg]

Na tą godzinę 356,50zł Smile

Cel na dzisiaj zrealizowany, trening zrobiony, można się wyspać Smile

Dobranoc Cool



Ta pewna informacja pochodzi z czatu ML?
Bo widziałem dzisiaj


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Wojtek574 - 17-07-2017 22:05

Hehe za dużo poradników sie na czytalem i mi sie pomyliło miało być Dziennik Tongue