Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Robx - 07-08-2020 11:09

Nie jestem super oblatany w temacie ale chyba jest problem z optymalizacją układu na rozdziałce 1024/600 px (urządzenia 7.2"). Biały pasek prawej stronie ekranu. Załączam ss

[Obrazek: Screenshot-20200807-114831.png]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Shimeon - 10-08-2020 08:23

Coś się dział rozjechał Big Grin

[Obrazek: UBxVWIM.png]

Po za tym, w dalszym ciągu przycisk do ukrywania działów niepoprawnie funkcjonuje. Wink


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - rachman - 21-10-2020 00:54

Edycja tematu - szybka edycja działa (można zaktualizować treść), pełna edycja nie działa (nie można tytułu zmienić).


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 22-10-2020 16:37

(21-10-2020 00:54)rachman napisał(a):  Edycja tematu - szybka edycja działa (można zaktualizować treść), pełna edycja nie działa (nie można tytułu zmienić).

przyklad takiego tematu?


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Majka - 22-10-2020 16:50

(22-10-2020 16:37)Admin napisał(a):  
(21-10-2020 00:54)rachman napisał(a):  Edycja tematu - szybka edycja działa (można zaktualizować treść), pełna edycja nie działa (nie można tytułu zmienić).

przyklad takiego tematu?

O to to to koledze chodzi pewnie:
https://zarabiam.com/Temat-100-zl-od-Twisto-na-start-za-darmo-165072


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - rachman - 22-10-2020 21:29

@Admin Tak, jak Majka podrzuciła, ten temat Twisto - chciałem zaktualizować opis bo zmieniły się warunki promocji, ale tytułu nie da się edytować. Jeśli dobrze pamiętam, kiedyś w innych tematach zmieniałem tytuły. A tu wyrzuca: Internal Server Error


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 23-10-2020 05:44

(22-10-2020 21:29)rachman napisał(a):  @Admin Tak, jak Majka podrzuciła, ten temat Twisto - chciałem zaktualizować opis bo zmieniły się warunki promocji, ale tytułu nie da się edytować. Jeśli dobrze pamiętam, kiedyś w innych tematach zmieniałem tytuły. A tu wyrzuca: Internal Server Error

Nie wiem dlaczego ten problem występuje i nie potrafię go rozwiązać, doszedłem natomiast dlaczego występuje, skasuj z treści tematu "-----" a najpewniej problemu nie bedzie.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - rachman - 26-10-2020 17:51

@Admin ok w dwóch miejscach miałem "kreseczki". Usunięcie tych "separatorów" pomogło. Dzięki Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MilanFan - 08-03-2024 22:46

Na wersji mobilnej strony:
1) nie pojawia się okienko o nowej wiadomości
2) nie można zmienić stylu forum