Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Darmowy Restock (/Temat-Darmowy-Restock-2194)



RE: Darmowy Restock - xgorgix - 27-02-2010 00:47

Wlasnie niech sie z tym sklepem postaraja ;/ehh


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:47

bo jak bedzie tak samo jak z restockami to ja nie wiem co im zrobie nie chce juz klac bo mi poziom rosnie kurwa mac xD


RE: Darmowy Restock - WojaS_PL - 27-02-2010 00:49

(27-02-2010 00:45)BananJUMPER napisał(a):  mogli by strone zalozyc polska lub chociaz europejska z mozliwoscia wybrania jezyka ale nic kurwa chuje jebane nie chce im sie

Byś trochę poszperał po forum to byś wiedział ==> http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=291


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:52

lecz tu wszystko jest 50/50 na takich lepiej sie nie logowac a mi chodzi o oficjalny lockerz w europie


RE: Darmowy Restock - WojaS_PL - 27-02-2010 00:55

No to czegoś takiego pewnie jeszcze nie ma, albo działałoby na tej samej zasadzie co Lockerz czyli Restocki a wiem że za nimi nie przepadasz ;]


RE: Darmowy Restock - DJAd1 - 27-02-2010 00:56

Zbierałem na ipoda miesiąc 2 nieprzespane noce głodowanie xD i dupa nic z tego nie wyszło .. xdd ;/


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:59

Restock jednym słowem chuj a przeciez mogli by tez zrobic 24/7 a europie nie? (jezeli pisze glupoty to sorry bo juz mnei wszystko dzisiaj tak wykonczylo ze mi sie powieki sklejaja (aadrenalina z organizmu uciekla))
chce ktos rozmowke mojego kumpla ze mna przed restockiem brechta na calego moge wkleic na forum jako odosbny temat lub z ulpoadowac w txt
ostrzegam baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dluga podczas tej rozmowy w wscieklosci wymyslilem pismo pokemon2 xD
dobra ide spac nq


RE: Darmowy Restock - Zythus - 27-02-2010 07:19

A gdyby nie to głupie logowanie, które trwało bodajże 10 sekund, to najprawdopodobniej PSP byłoby moje. Nawet, z tym głupim obrazkiem 2 wyrazy po 10 liter każdy. Ale nieee.... musiał się logować tyle czasu, że myślałem, iż mnie szlag trafi Smile. Czekamy na pełną wersję, wtedy się coś weźmie :]


RE: Darmowy Restock - mati852a - 27-02-2010 11:24

oby była już w marcu


RE: Darmowy Restock - obiKsg - 27-02-2010 12:30

Pół nocy nie przespałem przez frajerów.