Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki (/Temat-Clixsense-Nowa-Odslona-Lepsze-Warunki-10195)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - draksone - 28-01-2013 17:50

probowalem wpisywac 2 meile w rejestracji,nie rejestrowalem sie tam,po za tym nie pisze ze juz jest taki email tylko ze jest nieprawidlowy Xpokerface


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - Pablo1979 - 28-01-2013 18:52

Wyczyść ciasteczka w przeglądarce, jeśli to nie pomorze to spróbuj założyć nowego maila i wymyśl nowy nik.
Edit.
Doszły nowe ofert dla Polski Matomy i Token ads. Korzystajcie bo nie wiadomo ile to potrwa Smile


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - pandorinium - 15-06-2013 15:34

Według mnie jest to najlepszy Bux. Nie da się wynajmować referrali, ale wystarczy tylko trochę pomyśleć i trochę chęci + plus cierpliwości i można powoli zdobywać poleconych, a z nich są lepsze profity niż z wynajmowanych. Bo są metody zdobywania poleconych, każdy z nas ma możliwośc zbudowania fajnej grupy, ale to proces długotrwały. Wiem coś o tym i taka ciekawostka. Chętniej klikają osoby z zagranicy niż Polacy. A powinno być na odwrót, bo przecież dla Polaka kasa w dolarach jest bardziej wartościowa. Smile


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - jackthekiller - 15-06-2013 17:27

każdy taki serwis wymaga czasu i cierpliwości....nikt chyba tutaj cudów nie zdziała bez swojego poświęcenia.....lubisz dłubać w zadaniach i klikać to sobie tam zarabiaj Lol


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - Pablo1979 - 03-07-2013 19:11

ClixGrid ma podniesioną stawkę do 10$. Życzę wysokich zarobków Huh


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - jackthekiller - 03-07-2013 19:35

i dużo dużo szczęścia...2 razyw ięcej niż poprzednio bo z pewnością łatwo się nie trafiHuh


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - ingro85 - 04-07-2013 08:57

elo ja mam 17$ na rok za premium a wy?? i co do klików to mam

..............................................STANDART ..................... Premium
Pay per Click..................... $0.001 to $0.02 ............... $0.001 to $0.02

Pay per Referral Click ........$0.0002 to $0.004 .............. $0.0004 to $0.008

więc to co autor napisał że na premium za kliki więcej płaca to chyba nie prawda


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - macgre - 07-08-2013 12:02

Zapewne było tak wtedy kiedy autor pisał ten temat. Pewnie zaszły zmiany, co i tak nie zmienia faktu że clixense jednak jest bardzo dobrym serwisem PTC


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - JamePERS - 11-08-2013 14:51

Wypłacają nadal bo widze że są tutaj też oferty matomy itp... i ile się czeka na wypłatę na payze i paypal ..?


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - adrianos - 11-08-2013 19:51

wyplacaja placa w poniedzialki i piatki