Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies (/Temat-Poradnik-jak-ogladac-filmy-dla-USA-np-Bunnies-4407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Tidus - 11-04-2010 07:25

mi normalnie bunnies z dns dziala ale tera nieuzywam


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - gmpro - 21-04-2010 15:59

jeśli się nie pojawi okienko Captchy
to do paska adresu wklejcie to
j alert( document.getElementById("contentCaptcha").style.display = "inline" );


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Fidursonn - 21-04-2010 20:14

Chłopie dzięki Ci za ten kod. Wszystko działa jesteś boski ; D


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - WalkmaN - 22-04-2010 12:49

mi nie działają żadne z tych sposobów ;] ahh trudno się mówi :]


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - gmpro - 22-04-2010 22:02

@WalkmaN: nie łam się... ;]
mi przy tych filmikach też nie za pierwszym razem wychidziło nawet jak już miałem okienko captchy do wypełnienia to musiałem się naklikać żeby dostać PTZ - ale w efekcie mam wszystkie filmiki zaliczone a dzięki bonusowi lockerz double PTZ dostałem za nie wszystkie 160 ;p


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - gaucho - 24-04-2010 16:27

jak wylaczyc dns pisac na priv


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Artur1995Zdw - 24-04-2010 22:14

Ja mam taki problem.
Brakuje mi 150 ptz do czegoś, a nie obejrzałem tych filmików.
Próbowałem tego sposobu ale nie działa ;/
Zalogowałem się, włączyłem bunnies. Jak wyskoczyło You are not in... kliknąłem my account i po 3 minutach (film trwa minutę, ale dla pewności) cofnąłem się do poprzedniej strony, znów wyskoczyło You are not in... i czekałem tak minutę i nic ;/ Wpisałem j alert( document.getElementById("contentCaptcha").style.display = "inline" ); dałem enter, pojawił się captcha, przepisałem i wydusiłem enter, ale nic ;/ Klikałem get ptz. Klikałem może z 10s i wylogowało mnie z LockerZ (You have benn logged out from LockerZ) o co chodzi? ;/


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - danio426pl - 25-04-2010 14:54

fajny sposób i legalny ja bym to nazwał bo w końcu to oni mają błond w serwerze hehee


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - tarantula8290 - 25-04-2010 16:09

ja pierdziele BŁĄD chlopie, az mnie oczy bola jak widze takie noebłędy


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - danio426pl - 29-04-2010 10:19

umnie też nie działa :PPP