Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? (/Temat-Poradnik-Jak-uzupelnic-wlasciwie-settings-89)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - kamcior - 21-01-2010 17:57

Proszę kopia spisu, ktory podawał lockerz:
Cytat:PL Poland

BP : Bia|a Podlaska
BK : Bia|ystok
BB : Bielsko
BY : Bydgoszcz
CH : Che|m
CI : Ciechanów
CZ : Czestochowa
EL : Elblag
GD : Gdansk
GO : Gorzaw
JG : Jelenia Góra
KL : Kalisz
KA : Katowice
KI : Kielce
KN : Konin
KO : Koszalin
KR : Kraków
KS : Krosno
LG : Legnica
LE : Leszno
LU : Lublin
LO : Lomza
LD : Lódz
NS : Nowy Sacz
OL : Olsztyn
OP : Opole
OS : Ostro|eka
PI : Pi|a
PT : Piotrków
PL : P|ock
PO : Pozna?
PR : Przemysl
RA : Radom
RZ : Rzeszów
SE : Siedlce
SI : Sieradz
SR : Skierniewice
SL : S|upsk
SU : Suwa|ki
SZ : Szczecin
TG : Tarnobrzeg
TA : Tarnów
T0 : Toru?
WB : Wa~b|zych
WA : Warazawa
WL : W|oc|awek
WR : Wroc|aw
ZA : Zamosc
ZG : Zielona Góra



RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - krzysiekn95 - 21-01-2010 18:13

No jak ja mam Bobrowce to co mam wpisac???
to gdzie mi najbliżej??


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - nowikx001 - 21-01-2010 19:21

Witam,
To jest moj pierwszy post wiec chciałem sie przywitać.

Zaintrygowała mnie odpowiedź mikolaja90
Jakoś nie za bardzo rozumiem wstawiania kodu miejscowości, gdyż uważam że w polu "state field" powinno się wpisać kod naszego kraju, w tym wypadku "PL". Z resztą jest to jak byk napisane: "If you live in any other country:Please use your country code in the state field.". Country raczej nie znaczy miasto ...

Pozdrawiam Wink


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - krzysiekn95 - 22-01-2010 16:30

pomoze ktos czy nie??


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - mikolaj90 - 22-01-2010 16:32

PL Poland

BP : Bia|a Podlaska
BK : Bia|ystok
BB : Bielsko
BY : Bydgoszcz
CH : Che|m
CI : Ciechanów
CZ : Czestochowa
EL : Elblag
GD : Gdansk
GO : Gorzaw
JG : Jelenia Góra
KL : Kalisz
KA : Katowice
KI : Kielce
KN : Konin
KO : Koszalin
KR : Kraków
KS : Krosno
LG : Legnica
LE : Leszno
LU : Lublin
LO : Lomza
LD : Lódz
NS : Nowy Sacz
OL : Olsztyn
OP : Opole
OS : Ostro|eka
PI : Pi|a
PT : Piotrków
PL : P|ock
PO : Pozna?
PR : Przemysl
RA : Radom
RZ : Rzeszów
SE : Siedlce
SI : Sieradz
SR : Skierniewice
SL : S|upsk
SU : Suwa|ki
SZ : Szczecin
TG : Tarnobrzeg
TA : Tarnów
T0 : Toru?
WB : Wa~b|zych
WA : Warazawa
WL : W|oc|awek
WR : Wroc|aw
ZA : Zamosc
ZG : Zielona Góra

Proszę. Oto taki dwu literami kod wpisujemy w pole STATE. I proszę nie kłócić się ze mną, gdyż lockerz napisało, żeby wpisywać oto taki dwu literowy kod.

Pozdrawiam
krzysiekn95, musisz sprawdzić, jaka jest niedaleko Ciebie najbliższa miejscowość.


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Pysik89 - 22-01-2010 19:49

Według mnie w pole State mamy wpisać PL a nie jakieś skróty miast...to raczej dla tych krajów mamy wpisywać jakieś szczegółowe dane:United States, Brazil, Argentina, India, Austria, China, Germany, or Canada tak jak zresztą jest napisane w wiadomości: Please put your state or province abbreviation in the state code field tłumacząc najprościej jak się da to mamy State:Stan, province:prowincja Np.Miasto Dallas w stanie Teksas...


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Lukaszenka - 23-01-2010 18:08

a w State/Province wpisujemy wojewudztwo?


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - nowikx001 - 23-01-2010 18:33

Cytat:"If you live in the United States, Brazil, Argentina, India, Austria, China, Germany, or Canada: Please put your state or province abbreviation in the state code field -- for example, British Columbia would be "BC" in the state field.

If you live in any other country:Please use your country code in the state field."


Tłumaczę:

Jeśli mieszkasz w USA, Brazylii, Argentynie, Indiach, Austrii, Chinach, Niemczech lub Kanadzie: Proszę wpisywać skrót stanu (odpowiednik polskiego województwa w USA) lub prowincji w polu "State/Province:" -- np. "WA" dla Waszyngtonu.

Jeśli mieszkasz w innym kraju niż wyżej wymienionym: Proszę używać skrótu kraju w którym mieszkasz w polu "State/Province:"

(Podejrzewam, że większość z nas mieszka w Polsce, dlatego powinno się wpisać skrót "PL")


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Lukaszenka - 23-01-2010 18:43

co ja mam wpisaćw tym state?


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Bolt - 23-01-2010 18:48

po prostu PL