Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostałem się do LABu ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Dostałem się do LABu ! (/Temat-Dostalem-sie-do-LABu-9551)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dostałem się do LABu ! - Paviano - 01-07-2010 11:01

Widać Shooters, że nie interesuje Cię Lockerz.
Nikt nie chce czytać Twoich zbędnych komentarzy, więc jeśli łaskaw to zachowaj pewne elementy dla siebie.


RE: Dostałem się do LABu ! - matid20 - 01-07-2010 11:14

zamiast gratulowac to niektorzy tylko krytykuja. Od dzisiaj ten chlopak to nasza DUMA NARODOWA w USA. Big GZ Big Grin


RE: Dostałem się do LABu ! - SZAFI - 01-07-2010 11:59

matid20 ma całkowitą rację... LAB może testować różne żeczy przed nami i dlatego wszystkim żal dupe ściska ... ehhh Polacy ;/


RE: Dostałem się do LABu ! - Bolt - 01-07-2010 12:01

Cytat:w USA
W Polsce


RE: Dostałem się do LABu ! - Lev - 01-07-2010 12:12

Nie powiedziałbym, że duma. Bardzo dobrze, że się dostał, ale to tylko tester. Osoba wyżej w hierarchii, która ma więcej do powiedzenia i więcej wie. Duma? Według mnie to zbyt zawyżone słowo dla tej sytuacji. Nie zmienia to faktu, że wszyscy Ci gratulują Smile


RE: Dostałem się do LABu ! - Rafael - 01-07-2010 13:42

I co mu da te LAB?, jedna wielka ściema, zgadzam się z shootersem. Dobrze że do większych robót nie szukają ludzi bo pewnie lizodupy z Polski by pierwsi polecieli. Nie ma to jak robić za free Smile.

Bartuś chwalipięta a nic nie powie więcej, pfff...

O tak duma narodowa weźcie nie ośmieszajcie się, może dupy mu dacie też jeszcze?.


RE: Dostałem się do LABu ! - SZAFI - 01-07-2010 14:48

Rafael w sumie jest w tym ziarno prawdy... mógł by coś powiedzieć chociaż w tajemniczym dziale lub zaufanym forumowiczom... tak to masz rację "Samolub"


RE: Dostałem się do LABu ! - pespe - 01-07-2010 14:54

Gz !!!


RE: Dostałem się do LABu ! - Xkoniak - 01-07-2010 15:15

Gratulację..


RE: Dostałem się do LABu ! - Zythus - 01-07-2010 15:19

Mi dupy nie ściska Big Grin