Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RESTOCK RESTOCK RESTOCK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: RESTOCK RESTOCK RESTOCK (/Temat-RESTOCK-RESTOCK-RESTOCK-1286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: RESTOCK RESTOCK RESTOCK - lokarz - 31-01-2010 00:26

Kurwa restock mało co mi nie przepadł tyle co 25$ wziołem i nic prawie nie było ale ja sie zemszcze i wezmę coś takiego bardziej sensownego i będę zbierał zapalczywie te PTZ codziennie będę szukał minimum 50 znajomych ale nie wiem czy wcześniej nie wykituj Big Grin
nerwy mnie normalnie zjadły Big Grin


RE: RESTOCK RESTOCK RESTOCK - Plastuś - 31-01-2010 00:27

u mnie piszę ciągle że jest rendeption no zaraz się wkur*ie ogarniałem to 22:06 i pisało że jest ciągle rendemption teraz też tak samo


RE: RESTOCK RESTOCK RESTOCK - Zythus - 31-01-2010 07:59

U mnie dokładnie
22:04
się rozpoczął...
rzuciłęm hasło na TS, że jest
I wszystko było na zielono
20 sekund później nie było już PSP ani Wii...
Gdyby autofill był i uzupełnił
TO może bym zgarnął

Wg. mnie za mało było takich nagród jak PSP czy Wii..
po prostu w 20 sekund się rozeszły...


RE: RESTOCK RESTOCK RESTOCK - Zellus - 31-01-2010 09:51

Następny restock mogliby podać kiedy będzie:/ Wszedłem o 23 to już nawet nie pooglądałem co są za nagrody wogóleSad


RE: RESTOCK RESTOCK RESTOCK - magik1907 - 31-01-2010 10:31

Ja też troche później weszłem na Lockerz, ale i tak ciesze sie że wygrałem 25dolców na paypal ; )
A brał kiedyś ktoś z was tą nagrode ?? gdzie sie potem wpisuje swój numer konta itd na paypalu może wiecie ??


RE: RESTOCK RESTOCK RESTOCK - haggard - 31-01-2010 10:38

Oni wysyłają dolary na woje konto paypal, które musi być założone na tym samym emailu co lockerz i tyle. Nic do nich nie piszesz.


RE: RESTOCK RESTOCK RESTOCK - magik1907 - 31-01-2010 10:45

Aha dzięki, spoko, czekam na dolary ; )
Tylko nie moge zweryfikować konto na paypalu ;// Czy musze mieć konto zweryfikowane żeby mi przysłali kase ???


RE: RESTOCK RESTOCK RESTOCK - MrWhiskers - 31-01-2010 11:23

Co do lockerz to nie wiem, ale wiem ze ja mam niezweryfikowane to moge płacic i wypłacac kase, wiec moge wszystkoWink


RE: RESTOCK RESTOCK RESTOCK - magik1907 - 31-01-2010 11:26

Aha no ok, nie chce mi sie zweryfikować coś z kartą, wiesz pisze mi że mój bank odrzucił mi karte kredytową i nie wiem o co cho ;/ Teraz próbuje zweryfikować z tym rachunkiem, żeby sie tylko udało bo mi 3dychy odciągną ;/


RE: RESTOCK RESTOCK RESTOCK - MrWhiskers - 31-01-2010 11:28

ja mam niezeryfikowane i nie chce mi sie kombinowac, konta zalozylem wczoraj wieczorem na szybko po wygraniuWink
Ale kasa dochodzi i wszystko jest OK, wiec sie nie martwie czy dojdzieWink