Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już po lipcowym restock'u! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Już po lipcowym restock'u! (/Temat-Juz-po-lipcowym-restock-u-10000)

Strony: 1 2 3 4


Już po lipcowym restock'u! - Razer - 08-07-2010 23:34

Już po lipcowym restock'u!

[Obrazek: fail~1.jpg]

Restock odbył się dziś w nocy ok. godziny 23:16. Co przyniósł Nam ten długo oczekiwany „retro redemption”?

Mnóstwo nerwów, spekulacji i innych niepotrzebnych pierdół. Na kanale TeamSpeak 3 oraz na forum setki osób niecierpliwie wyczekiwało restock’u. Gdy w końcu się zaczął, okazało się, że nie jest tak „kolorowo” jak zapowiadała ekipa z Pittsburgh’ta.

Mnóstwo błędów, lagów i innych niesprzyjających warunków do zamówienia nagród – jednak wielu udała się tak sztuka. Należysz do tego grona? Pochwal się tym na forum i wklej swój screen zamówienia!

Wszystkie autofill'e z Naszego działu "Boty, Makra, Autouzupełnienia" zadziałałby perfekcyjnie, dlatego też zapraszamy do korzystania z nich na kolejnych restock'ach!

Wszystkim użytkownikom bloga i forum, którzy coś wygrali, serdecznie gratuluję. Tym, którzy nie zdobyli swojej wymarzonej nagrody, życzę powodzenia na kolejnych restock’ach!



RE: Już po lipcowym restock'u! - lighter - 08-07-2010 23:51

Tak... to już 4 restock, na który spóźniłem się 2 minuty Big Grin . Gratz dla wszystkich którzy coś wygrali, nam pechowcom pozostaje nadzieja na shop albo łut szczęścia.


RE: Już po lipcowym restock'u! - Sonny - 08-07-2010 23:55

Racja Restock ogólnie fail,wchodze nie ma 750$ ani 1000$,ok biore 300$ redeem now wywala i tak w kółko,lagi okropne


RE: Już po lipcowym restock'u! - Gedokawa - 09-07-2010 00:21

Czy będzie kolejny restock czy juz koniec restocka a co było w restocku bo przegapilem cos ??


RE: Już po lipcowym restock'u! - Sonny - 09-07-2010 00:57

Będzie pod koniec lipca,czerwcowy się skończył właśnie,tak naprawde nie przegapiłeś spacjelnie dużo,lagi błędy itp


RE: Już po lipcowym restock'u! - jasiu589 - 09-07-2010 05:53

ja siebie chyba za***ie polozylem sie o 23:10


RE: Już po lipcowym restock'u! - Athemis - 09-07-2010 06:34

Jednym słowem:żal. Panowie z Lockerz nie popisali się tym razem, a miało być tak pięknie.
Na samym początku w ogóle nie miałem rubryk do logowania się, po jakichś 30sekundach wszedłem i co? Elektronika prawie pusta bo były dwie szufelki, ale darowałem je sobie. Wchodzę w PayPal'a. Wybieram 50$ (jedyne, które były) i co? Klikam "Reedem Now" i uj ;/ Wywala mnie, biorę 25$, wpisuje captche i też nic. Ostatecznie wziąłem tapetę żeby tylko PTŻ stracić...

Czekam na restock lipcowy Big Grin


RE: Już po lipcowym restock'u! - Dominator - 09-07-2010 06:55

Lagi, lagi i lagi tylko lagi - cały świat pchał się i co kur#% - mój pierwszy restock i już wiem jak to jest Sad


RE: Już po lipcowym restock'u! - pitfromhell - 09-07-2010 07:36

A tam, moja pierwsza nagroda na tym restocku wpadła :-) PayPal 25$ :-)


RE: Już po lipcowym restock'u! - alien97 - 09-07-2010 09:05

STRASZNE LAGI !!!!!! Zalogowalem sie po minucie od zaczecia sie resotcku. Były jeszcze 300 PP ale przez lagi nie mogłem ich wiząc. Zamówłem PP 25$