Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! (/Temat-Dostan-sie-na-lipcowo-sierpniowy-restock-10130)

Strony: 1 2 3 4 5


Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Razer - 11-07-2010 10:11

[Obrazek: zapisyBS.JPG]

Chcesz zapisać się na następny restock generalny? Nic prostszego! Wszystko co musisz zrobić to zebrać co najmniej 100 PTZ od teraz do końca miesiąca (do godziny 18:00 Naszego czasu).

Zdobywać PTZ można na wiele sposobów. Czy to zapraszanie znajomych, czy oglądanie filmików w PLAY, czy to kupowanie w SHOPie (tylko USA), odpowiadanie, na Dailies i bonus dailies, czy zwykłe logowanie. Każdy sposób się liczy, więc zdobycie 100 PTZ nie powinno wam sprawić najmniejszego problemu, zwłaszcza teraz, gdy każdy filmik w PLAY można oglądać aż 5 razy!

Tak więc restock najwcześniej odbędzie się w nocy z 30 lipca.... Jednak nigdy nie wiadomo, co znów lockerz wymyśli.

@Autorem newsa jest: Tech (po moich małych modyfikacjach)


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - KristopheR - 11-07-2010 10:44

To ja się zapisuje xd!
A tak do tematu to nagrody podskoczą jakieś 4x Smile
Znając Lockerz restock przełożą na środek sierpnia ;p


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Songoku - 11-07-2010 11:09

Zaje###cie ja mam jeszcze ponad 500 filmów do obejrzenia bo jak były x3 to nie chciało mi się wszystkich oglądać.A teraz są x5 Smile Zaczynam lubić Lockerz Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Burned - 11-07-2010 11:10

Restock może byc jeszcze w lipcu, ostatnim dniu, ale pewnie przeniosą na sierpień bo jeden dzień to za mało jak na lockerz żeby czekac. A ceny na pewno pójdą w górę i to sporo.


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - MotorniczyTramwaju - 11-07-2010 11:16

Jak podniosą ceny x10 to będzie dobrze... :/


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Yanke$ - 11-07-2010 11:20

Cytat:A teraz są x5
Źle zrozumiałeś: nie punkty za filmik są 5x, tylko jeden filmik można obejrzeć pięć razy (za dwa, bądź 4 PTZ).

U mnie luzik - już jestem zapisany na restock. Big Grin


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - cinexik - 11-07-2010 11:22

w0w!Big Grin
bede ogladal dailes po 5 razy :xx [najkrotsze xD]


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - Magnus - 11-07-2010 11:31

Teraz jest sztuką każdy filmik obejrzeć by się świeciło na zielono Big Grin


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - WojaS_PL - 11-07-2010 11:39

(11-07-2010 11:16)motorniczytramwaju napisał(a):  Jak podniosą ceny x10 to będzie dobrze... :/

Daj spokój nie będę dawał 3k PTZ (których jeszcze nie mam) na PP 25$, przecież to śmieszne by było, żałosne i zniechęcające do dalszej zabawy :/


RE: Dostań się na lipcowo-sierpniowy restock! - KristopheR - 11-07-2010 12:10

Ceny pójdą w górę ale bez przesady xd
5x wystarczająco Wink