Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja Nagroda - Nowy serwis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Moja Nagroda - Nowy serwis (/Temat-Moja-Nagroda-Nowy-serwis-10266)



Moja Nagroda - Nowy serwis - przemo8848 - 14-07-2010 11:03

MojaNagroda.pl to portal w którym dostajesz nagrody tylko za to że się logujesz, odpowiadasz na banalne pytania lub za polecanie nas innym !
Ale to nie wszystko ! U nas możesz wygrać doładowania do telefonu oraz inne bardzo cenne nagrody.
W konkursie możesz wygrać doładowanie od 10zł do 50zł !

Możesz też brać udział w innych konkursach o przeróżne cenne nagrody i to wszystko bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów !


Mojanagroda.pl to portal w którym:

• co pewnien okres czasu (ok. co 1 miesiąc) przeprowadzany będzie RELEASE podczas którego dostępne będą produkty do kupienia za uzbierane punkty

• co 2 tygodnie z pośród osób znajdujących się w rankingu 2-tygodniowym, zostają rozlosowane 3 doładowania telefonu

• co 2 miesiące z pośród osób znajdujących się w rankingu 2-tygodniowym, zostają rozlosowane 3 nagrody o wartości powyżej 150 pkt.



Rejestracja na portalu

Na stronie głównej, pod formularzem logowania znajduje się odnośnik Nie masz jeszcze konta? lub u góry jedna z zakładek o nazwie Dołacz do nas. Po jego kliknięciu ukaże Ci się formularz rejestracyjny. W wyznaczonych miejscach należy podać odpowiednie dane. Następnie na adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji zostanie wysłany link aktywacyjny. Wystarczy w niego kliknąć, żeby sfinalizować proces rejestracyjny.



co po rejestracji ?

Wykorzystując login i hasło, które podałeś podczas rejestracji zaloguj się na swoje konto. Z panelu masz możliwość zarządzania swoim profilem oraz możesz sie szybko dowiedzieć ile posiadasz punktów.



Wszystko o punktach

Punkty zbieramy po to aby:
• punkty ogólne zamienić na nagrody,
• być w pierwszej dwudziestce dwóch rankingow (2-tygodniowy oraz 2-miesięczny), które uprawniaja nas do brania udziału w losowaniu cennych nagród oraz doładowań

Punkty można zdobyć po przez:
• logowania na stronie (w zależność od konta 1, 3 lub 5 punktów)
• dodawanie nowych znajomych (w zależność od konta 1, 3 lub 5 punktów )
• poprawne wykonywanie zadań (w zależność od konta 1, 3 lub 5 punktów )



Co trzeba zrobić by wziąć udział w losowaniu ?

Aby, wziąć udział w co 2-tygodniowym losowaniu, trzeba do co drugiej niedzieli zdobyć 20 nowych użytkowników i mieć jak największą ilość punktów. Po każdym losowaniu, ranking punktów 2-tygodniowych bedzie resetowany.



Wszystko o rankingu

Na naszym portalu jest prowadzony ranking, od największej do najmniejszej liczby punktów, czyli 20 użytkowników którzy zdobędą największą liczbę punktów będą brali udział, w losowani cennych nagród



Co daje konto Premium oraz Elite

Konto Premium daje nam:

• 3 punkty za logowanie na stronie
• 3 punkty za dodawanie nowych użytkowników
• 3 punkty za odpowiedź za każde zadanie
Za konto Premium możemy płacić przelewem lub sms-em

Konto Elite daje nam :

• 5 punktów za logowanie na stronie
• 5 punktów za dodawanie nowych użytkowników
• 5 punktów za odpowiedź za każde zadanie
Za konto Elite możemy płacić przelewem lub sms-em

Zasady uczestnictwa

1. Aby zostać Użytkownikiem serwisu mojanagroda.pl należy przejść proces rejestracji.

2. Podczas rejestracji należy wypełnić odpowiednie pola.

3. Podczas rejestracji należy zapoznać się z Regulaminem Seriwsu oraz Polityką Prywatność. Po zapoznaniu się z regulaminem należy go zaakceptować.

4. W celu dokończenia rejestracji należy kliknąć w link który został wysłany na e-mail podany przy rejestracji

ZAREJESTRUJ SIĘ: www.mojanagroda.pl?page=rejestracja&r=257

5. Użykownikiem serwisu może zostać każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

6. Osoby które ukończył 10 rok życia, a nie ukończyły 18lat mogą być Użytkownikami serwisu wyłącznie za zgodą prawnych opiekunów.

7. Użytkownik nie może posiadać więcej niż jednego konta.

8. Użytkownik nie może posługiwać się innymi kontami oraz udostępniać swojego konta innym osobą.


RE: Moja Nagroda - Nowy serwis - Dominator - 14-07-2010 11:24

Za dużo tych jeba&%ch stron z nagrodami !


RE: Moja Nagroda - Nowy serwis - MotorniczyTramwaju - 14-07-2010 11:35

Znowu konta premium i elite, rośnie tego jak grzybów po deszczu