Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Dziennikarz - Nowa ranga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Dziennikarz - Nowa ranga (/Temat-Zamkniety-Dziennikarz-Nowa-ranga-10317)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Dziennikarz - Nowa ranga - Admin - 15-07-2010 00:26

Ranga Dziennikarz - To nowa ranga na naszym forum, obecnie tą role pełni użytkownik Lubelak.

Dziennikarz – to osoba zajmująca się przygotowywaniem i prezentowaniem materiałów w środkach masowego przekazu, w tym prowadzeniem wywiadów z ekipa forum, lab'em a nawet ekipa lockerz przykładowo z Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters (Szef lockerz Smile)

Wywiad z dziennikarzem będzie także nagrodą w przyszłych restockach - takie wywiady będą publikowane na łamach forum.
Ranga ta wprowadzi małe urozmaicenie i pozwoli Wam bardziej poznać członków ekipy forum, średnio raz w tygodniu dziennikarz wybierze kogoś z pośród ekipy i przeprowadzi z nim wywiad.


RE: Dziennikarz - Nowa ranga - Lubelak - 15-07-2010 05:11

Witam wszystkich
to Ja Wink


RE: Dziennikarz - Nowa ranga - Yanke$ - 15-07-2010 07:52

Witam nowego dziennikarza Wink Czekam na wywiadzik Big Grin


RE: Dziennikarz - Nowa ranga - Satan - 15-07-2010 18:37

Ja, ja chce wywiad xD
A poza tym witam Smile


RE: Dziennikarz - Nowa ranga - Sony_st - 15-07-2010 20:04

Coraz więcej rzeczy dzieje się na forum Wink


RE: Dziennikarz - Nowa ranga - Magnus - 15-07-2010 20:07

(15-07-2010 05:11)Lubelak napisał(a):  Witam wszystkich
to Ja Wink

Witam chętnie mogę porozmawiać z Tobą.


RE: Dziennikarz - Nowa ranga - Tidus - 15-07-2010 20:10

Też bym chciał mieć wywiad ale to tylko z ekipą co jest napisane w pierwszym poscie.
Spoko ranga tylko niepodoba mi sie lekko kolorek taki za mocny prawie jak dla Admina kolor.. Reszta spoko kolorek mało wazny wiec tez spoko


RE: Dziennikarz - Nowa ranga - Xkoniak - 15-07-2010 20:21

@up
To tylko kolorek.

@top

Ja chcę wywiad ! Ja ! :-D
Witamy Wink


RE: Dziennikarz - Nowa ranga - Lubelak - 15-07-2010 20:33

zobaczymy xkoniak jak na razie tylko elita


RE: Dziennikarz - Nowa ranga - Killer - 15-07-2010 20:50

na restocku bedzie okazja zgarnać wywiad - that cooool Big Grin