Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak odniesc sukces w CPA., - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak odniesc sukces w CPA., (/Temat-Jak-odniesc-sukces-w-CPA-105090)



Jak odniesc sukces w CPA., - ziomekcipomoze - 01-01-2015 05:26

Przede wszystkim nie trzeba płakać ze osunęli mi jeden filmik na youtube, tylko zamiast niego wstawiać trzy inne nie ściągnięte od konkurencji oczywiście tylko staranie zrobione z ładną muzyczką może to zabrzmi śmiesznie, ale muzyka odgrywa tu dużą rolę ponieważ wprawia naszą ofiarą w odpowiedni nastrój mówi Ci to psycholog z pasji .
Drugą rzeczą jest pokazać klientowi, że ten program działa użyj game killera, albo photoshopa.

Jeśli masz już dobry filmik to wstaw go na bloga z ładnym opisem stosując oczywiście słowa kluczowe (nisza hack, nisza cheat, nisza cheats ) nie wiesz z jakimi użyj keyword plannera po coś on jest chyba. Opis nie musi być długi, ale nie żeby to były trzy linijki na krzyż, NIE KOPIUJ od konkurecji bo google tego nie lubi chyba stać Cię na to żeby coś swojego wymyśleć. Jeśli nie umiesz angielskiego użyj słownika niech będzie prostą angielszczyzną, ale twój własny post. Kup domenę i serwer nie będziesz na łasce blogspota i youtube nikt Ci posta nie usunie bez twojej zgody.

Trzecią rzeczą to dobież dobrze tagi nie 10 tagów na każdy post, ale 3 maksymalnie sprawdzić keyword plannerrem po coś on jest .

SEO przydatna rzecz, ale dla cierpliwych przydatne pluginy do wordpressa
- SEO smart links
- w3 total cache
- wordpress SEO - TO NAPEWNO !!!
- WP STATISTICS
- WP SMUSH IT

Wersja trial senuke sie przydaje na poczatek jest wersja cracked wystarczy poszukac trial tez jest , captcha sniper tez jest wystarczy poszukac




Widzę tu wiele osób szukających mentora, który zrobi wszystko za nich dajcie sobie spokój i nie tracie czasu innych.

Rozwijajcie się zdobywajcie doświadczenie tak samo jak ja.

https://www.youtube.com/watch?v=6XqbEXJMNo0

Nie jestem trzeźw, ale poczułem potrzebe napisaniego tego doceńcie to.


RE: Jak odniesc sukces w CPA., - kariolmax - 01-01-2015 13:42

Poleciał reput za szczerość Lol