Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hotfile - jak zarabiać? Pełny poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hotfile - jak zarabiać? Pełny poradnik (/Temat-Hotfile-jak-zarabiac-Pelny-poradnik-10782)

Strony: 1 2 3


Hotfile - jak zarabiać? Pełny poradnik - haggard - 23-07-2010 16:47

Elo

Mój poradnik jak zarabiać na uploadowaniu na Hotfile.com około 1$ dziennie na początku.

1. Czym jest Hotfile.com?
2. Czy Hotfile wypłaca prawdziwe pieniądze ?
3. Ile można zarobić ?
4. Jak można zarobić ?

  • remote upload
  • poleceni
  • upload
  • moje strony - sprzedawanie premium
  • hmm może coś potem dodam

4. Rejestracja
5. Inne informacje



1. Czym jest Hotfile.com?

Hotfile.com to strona umożliwiająca darmowy uploading(wysyłanie) plików dla użytkowników dodatkowo płacąc za każde pobranie naszego pliku. Tyle wystarczy, wszystkiego dowiecie się poniżej.

2. Czy Hotfile wypłaca prawdziwe pieniądze ?

Hotfile istnieje około dwa lata i wypłaca pieniądze każdemu kto osiągnie minimum do wypłaty, czyli 15$ do godziny 7 rano w poniedziałek. Jeśli nie uzbierasz tyle do poniedziałku to czekaj do następnego poniedziałku. Wypłata przelewana jest na Paypal/Webmoney lub EPassporte. Jeśli osiągniesz minimum to pieniędzy możesz spodziewać się pod wieczór, tym wcześniej im wcześniej byłeś zarejestrowany na stronie.

Dowody wypłat:
W necie jest ich sporo, sam dostałem 15$ dość długi czas temu, jednak nie pamiętam na jaki paypal, ale za to mam jeszcze te konto HF.
[Obrazek: 2j0mc5h.png]

Moja pierwsza wypłata na tym koncie - 26.07.10r - 16.88$ - robione w 10 dni
[Obrazek: 46kyaiqe02otga5dqkh.png]

3. Ile można zarobić ?

To ile zarobisz zależy od tego ile czasu poświęcisz i czy będziesz umieszczał swój upload starannie, dokładnie opisany, tak aby zachęcić innych do pobrania. Ilość zarobionych $ zależy od twojej rangi. Poniżej tabela zarobków za pobrania.
[Obrazek: 28mgymh.png]
Na początku z moją pomocą powinieneś mieć ok 0,5$ na dzien.

4. Jak można zarobić ?

  • remote upload


Wrzucenie plików na hotfile z innego serwisu (np. rapidshare) bez wykorzystania naszego łącza. Do remote potrzebne jest nam konto premium na rapidshare. Ten sposób opisane jest na http://hotfilecom.wordpress.com/2009/07/03/remote-upload-z-rapidshare-na-hotfile/ . Oczywiście możliwy jest remote upload bez konta premium :idea: .
@Remote upload z kilkunastu serwisów opisany na końcu poradnika.

  • poleceni


Otrzymujemy 20 % zarobków osób, które zarejestrują się z naszego linku polecającego, osoby polecone otrzymują 100% swoich zarobków. Każdy ma swój link polecający tutaj.

  • upload


Upload -> wrzucanie plików na serwer z naszego dysku. Poprzez stronę hotfile.com lub FTP.

  • moje strony - sprzedawanie premium


Tego nie robiłem to za bardzo nie wiem Tongue. Dostajemy 5% wartości premium, które kupiła osoba przekierowana z naszej strony. Naszą stronę możesz ustawić tutaj.
  • hmm może coś potem dodam


Jak wyżej Smile

4. Rejestracja

Rejestracja przebiega w prosty sposób.
Czysty link: http://hotfile.com
Mój link polecający(za rejestrację z mojego linku podaje listę for, którą używam; pomagam w zwiększeniu zarobków podpowiadam z czego mam dużo pobrań - dlaczego pomagam? - mam z tego 20% waszych zarobków): http://hotfile.com/register.html?reff=2656604

Wykonujesz pkt 1. jeśli nie rejestrujesz się z mojego linku.

1. Wchodzimy na stronę hotfile i najeżdżamy na "Login / Sign Up" a następnie klikamy napis "Zaloguj" na żółtawym tle.
2. Tutaj podajemy nick, email, podwójnie hasło i potwierdzamy zapoznanie się z regulaminem.
3. Potwierdzamy rejestracje na emailu.
4. Teraz czas dołączyć do programu partnerskiego: -> tutaj <- i wybieramy sposób otrzymywania $, PP, Webmoney lub EPassporte i podajemy email.
5. Gotowe, teraz możemy zarabiać $ za pobrania.

5. Inne informacje

  • Sposób na darmowy remote upload z wielu serwisów


Darmowy remote upload na Hotfile dostępny jest z takich hostingów jak: rapidshare.com / storage.to / megaupload.com / netload.in / x7.to / turbobit.net / megavideo.com / depositfiles.com / uploading.com / letitbit.net

Wystarczy nam konto na rapideo.pl i transfer na nim. Podajemy tam linki z w/w hostingów i zostaje wygenerowany nam link, który potem wkleimy do zdalnego wysyłania plików(remote) na hotfile i wrzucą nam się te pliki. Na start dostajemy 200mb transferu.

Cennik dodawania transferu:
Sms 1,22zł - 1.26 GB, 3.66 zł - 4,21 GB, 7,32 zł - 9.51 GB
Przelew: 10zł - 17,54 GB, 25zł - 53.19GB, 50zł - 135GB
Istnieje też możliwość zapłaty poprzez paypal - cennik taki sam jak przy przelewie.

Ceny nie są duże w porównaniu z zarobkami jakie możemy osiągnąć na Hotfile.

Rejestracja
Czysty link: http://www.rapideo.pl
Mój link polecający(prosiłbym o rejestrację z niego): Link polecający - rejestracja rapideo <-- kliknij

Kontakt ze mną: pw lub gg: 25141144

Zabraniam kopiowania treści poradnika na inne fora/strony/portale.



RE: Hotfile - jak zarabić? Pełny poradnik - Paviano - 23-07-2010 16:56

Polecam zarejestrować się na haggarda!
Wszystko wyjaśnił mi na GG!
W pierwszy dzień zdobyłem już $0.8!

Nie masz czasu bądź nie umiesz robić postów do Twojej wrzuty?
Nie martw się! Haggard ma od tego program!

Im szybciej się zarejestrujecie tym prędzej zarobicie!


RE: Hotfile - jak zarabić? Pełny poradnik - DDK - 23-07-2010 19:18

Czy dostaje się za sam upload czy ktoś musi to pobrać ?


RE: Hotfile - jak zarabić? Pełny poradnik - Razer - 23-07-2010 19:21

Pobrać...


RE: Hotfile - jak zarabić? Pełny poradnik - haggard - 23-07-2010 19:23

Za pobrania jak mówi Razer.


RE: Hotfile - jak zarabiać? Pełny poradnik - joke16 - 25-07-2010 22:09

Chłopak zna się na rzeczy Smile Dzięki jego pomocy zarobiłem 1$ (ciągle rośnie) na 2 filmach Smile

Ps. 200 Post Smile


RE: Hotfile - jak zarabiać? Pełny poradnik - haggard - 26-07-2010 14:32

Dobra, dostałem wypłate. 16.88$

[Obrazek: 3em40qevp0gqqcyocg4x.png]


RE: Hotfile - jak zarabiać? Pełny poradnik - Bandaid - 29-07-2010 08:37

haggard używasz multipostera?


RE: Hotfile - jak zarabiać? Pełny poradnik - haggard - 29-07-2010 08:47

Nie, nie używam. Na polskie fora się nie dodaje używając go. Tak w ogóle to mało który działa.


RE: Hotfile - jak zarabiać? Pełny poradnik - Bandaid - 29-07-2010 10:52

bo ktoś pisał że masz jakiś program do automatycznego postowania
PS ile zbierałeś na wypłatę?