Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nazwa miasta! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nazwa miasta! (/Temat-Nazwa-miasta-1096)



Nazwa miasta! - TiTi1990 - 24-01-2010 00:11

Witam!!!

Przeszukałem pobieżnie forum i nie znalazłem podobnego tematu wiec założyłem swój.
Co się dzieje z nazwami małych miejscowości jeżeli mają w nazwie litery "ą" lub "ś"?? Nie wiem czy mam wpisać zwykłe "a" czy "ą". Gdy wpisuje poprawnie z ogonkami to po odświeżeniu na stronie wyskakuje znaczek którego znaczenia nie znam, ale napewno nie przypomina wcześniej wpisanej litery. Z drugiej strony jeżeli wpisze zwykłe "a" to może być ciężko z ewentualną paczką. Można zrozumieć Łódź która jest dużym miastem w Polsce, ale co w przypadku mało znanych miejscowości?? Z góry dzięki za odpowiedź. Jeżeli powtórzyłem temat to przepraszam.


RE: Nazwa miasta! - Kilol - 24-01-2010 00:23

Małe miejscowości ? To nie ma znaczenia. Po prostu wpisujesz nazwę miasta bez Polskich znaków. To wszystko.Wink


RE: Nazwa miasta! - Gien - 24-01-2010 01:29

Jesli byłyby jakies problemy z "malo znanymi miejscowosciami" w co watpie, masz jeszcze kod pocztowy
Wiec z ewentualna paczka nie powinno byc ciezko


RE: Nazwa miasta! - Jeppers - 24-01-2010 10:06

Racja, masz kod pocztowy + numer telefonu kontaktowego , jeżeli kurier nie będzie wiedział gdzie to jest napewno zadzwoni ,więc nie martw się Smile


RE: Nazwa miasta! - Alcor - 24-01-2010 10:07

Nie musisz się tym martwić, paczka i tak dojdzie. Gdybyś wpisał np. ą lub ę to wtedy mogłyby być problemy z paczką.


RE: Nazwa miasta! - TiTi1990 - 25-01-2010 12:33

Dzięki wielkie za info^^.


RE: Nazwa miasta! - Kleszczman - 26-01-2010 11:28

Tak. Temat został powtórzony Smile Więc go wyrzucam ale tak jak mówili poprzednicy. Bez polskich znaków a adres taki jak wpisujesz zawsze Big Grin


Nazwa miasta! - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.