Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! (/Temat-Autofill-czyli-autouzupelnianie-danych-wysylki-112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Admin - 21-11-2009 09:30

Witam, postanowiłem podzielić się z wami wtyczką którą używam,
uzupełnia ona automatycznie wszystkie nasze okna podczas wykupu przedmiotu co jest baaardzo przydatne Smile)



Wtyczka dla Mozilli Firefox:

1) Instalujesz dodatek Autofill:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/4775

2) Ściągasz regułę do Autofilla

http://www.sendspace.pl/file/aca2ec24d38c563d534947b

3) Zaimportuj tą regułę do Autofill ? Opcje >> Profile >> Importuj profil

4) Wpisz swoje swoje dane.

5) Teraz, gdy uda Ci się wygrać jakiś przedmiot w Lockerz, wystarczy, że klikniesz Alt+J i sprawa rozwiązane, zaoszczędzone kilkanaście sekund! (jeszcze musisz przepisać kod Captcha, i koniecSmile)

6) Możecie to przetestować na tapetach po kliknięciu w redeem od razu ich nie kupicie więc bez obaw Smile


Pozdrawiam
Mam nadzieje że Wam się przydaCool


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Sonybek - 21-11-2009 09:34

No jasne że się przyda później se to zrobie.


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - jakubixioraczek - 21-11-2009 10:14

Przyda się oj przyda


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - C.Ronaldo - 21-11-2009 19:51

mam pytanie co trzeba wpisac w pole state ? i jeszcze jedno pytanie co bedzie jesli sobie samemu na emaile bedzie sie wysylac zaproszenia i sie dostanie konto vip ?


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Marello - 21-11-2009 19:54

w state wpisz PL a co do drugiego pytania tak się nie da zbanują cię


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Admin - 21-11-2009 19:54

state = PL , co do wysyłania sobie maili to duuuża szansa na bana


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - C.Ronaldo - 21-11-2009 20:22

a ja mam jeszcze pytanie skad oni beda wiedziec ze tak zrobilem i jak cos za ile dni mi dadza bana ? i czy bede mogl jak cos potem nastepne konto zalozyc ?


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Marello - 21-11-2009 20:24

poprzez ip dostaniesz bana i nie bd mógł się logować chyba ze zmienisz ip


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - C.Ronaldo - 21-11-2009 20:33

ale jak cos bede mogl nowe konto zrobic ? a jak ktos nie ma ip albo ma zmienne ?


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Admin - 21-11-2009 20:33

ronald cięzko powiedziec co zrobią z oszustmi -oszust bana na pewno nie dostanie od razu tylko albo po paru tygodniach albo dopiero gdy wygra - moj znajomy, niestety tak miał wygrał 50 dolców jednak mu nie dali jako iż tworzył fałszywe maile



zmienne ip nic Ci nie da bo zmienia sie jedynie końcówa,
a na to czy mozesz zrobić nowe konto nikt niestety nie jest w stanie Ci odpowiedzieć,
jeśli oszukiwałes a chcesz zrobic nowe konto to lepiej do nich napisać i poprosić o nową szanse.

KONIEC Z OFFTOPAMI ZŁY TEMAT > ZAŁÓŻ NOWY !
ExclamationExclamationExclamationUndecided