Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. (/Temat-Bardzo-wysokie-ceny-na-generalnym-restock-u-i-jego-powtorka-ze-starymi-poziomami-PTZ-11432)

Strony: 1 2 3 4 5


Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Leopard - 05-08-2010 23:10

[Obrazek: 23467267.png]

Właśnie dziś ten napis zniknął z naszych ekranów około 22:20 i wszyscy mieli dostęp do PTZ Place na Lockerz. Niestety już po chwili okazało się, że ceny nagród przekroczyły oczekiwania i mało kto miał punkty na nagrodę, którą sobie wymarzył. Poziomy PTZ sięgały nawet pięćdziesięciu tysięcy punktów, a do tego większość tanich nagród zniknęła bardzo szybko.

[Obrazek: thelasthopejpg.jpg]

Krótko po restock'u Lockerz dodało nowego news'a na Hallway'u. Wtedy uśmiech powrócił na twarze osób, które nic nie zamówiły, gdyż Lockerz poinformowało nas, że już jutro zrobi drugi restock - tym razem ze starymi cenami nagród. Do tego nasza ukochana ekipa Lockerz powiedziała, że zwróci różnicę PTZ osobom, które dziś zamówiły swoje wymarzone rzeczy.

Nie pozostaje nam więc nic innego jak czekanie na restock wraz z innymi użytkownikami zarabiam.com!



RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Smerfetka - 05-08-2010 23:14

Ja już zamówiłem dzisiaj swoje więc mi tylko pozostaje czekać na potwierdzenie mojego kochanego PayPal $200


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Kilol - 05-08-2010 23:21

Ja miałem wielkie szczęście, bo dopiero wróciłem do domu.Tongue


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - kreatywny - 05-08-2010 23:30

ja zaszalałem zgarnełem tapetke ;D jutro postaram się wyżej sięgnąc


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - Mateusz5511 - 05-08-2010 23:33

skasowane


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - kreatywny - 05-08-2010 23:37

pewnie tak


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - rosa1822 - 05-08-2010 23:58

oby z tą tapeta można brać udział bo też zaszalałem i zamówiłem Blush po info na hallway od razu poprawił mi się humor Huh


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - GoreYoite - 06-08-2010 00:24

Ja tak samo jak wyżej zamówiłem sobie tapete z odyssem i tygrysami xd mam nadzieję, że w restocku będę mógł coś zgarnąć :/


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - BartuS - 06-08-2010 07:22

Więc Yanke$ik ma pecha, bo podobno dziś wyjeżdża. Dobrze, bo nie wiem co zrobiłbym z bonem Applebee's w Polsce...

Ale ciekawe jak niskie będą te ptz levely. Mnie nie oddali różnicy. chyba z 20ptz Miałem 13321 a mam 13021 ;]

Ale pewnie znów to samo upoluję, bo wczoraj trzęsłem się jak wibrator, może mocniej, więc... Były faile przy uzupełnianiu danych, chyba jednak będe walczyć o paypala


RE: Bardzo wysokie ceny na generalnym restock'u i jego powtórka ze starymi poziomami PTZ. - top-michal - 06-08-2010 07:50

Haha to mnie pocieszyli bo wczoraj to z głupoty nic nie zamówiłem:/