Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki BANK polecacie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Jaki BANK polecacie? (/Temat-Jaki-BANK-polecacie-116200)

Strony: 1 2 3


Jaki BANK polecacie? - Max998 - 18-06-2015 18:10

Witajcie.

Ze względu na jakieś tam moje zarobki, które po uskładaniu dają fajną sumę pieniędzy starczającą na jakieś lepsze buty lub sprzęt elektroniczny postanowiłem zapytać Was o banki bowiem składanie większej sumy pieniędzy na PayPal jest ryzykowne.

Do tej pory korzystałem z ING - konto babci ale mam dosyć wiecznego tłumaczenia jej, że nikt jej nie okradnie kiedy wysyłam tam swoje pieniądze..
Wiadomo osoba starsza i nigdy nie zrozumie ''internetowych zarobków''.

Chciałem zapytać Was o najlepsze i najlepiej DARMOWE (za wszystko - karta do wypłat, prowadzenie, wypłacanie itp.) konta w banku. Tak bym nie musiał mieć tam regularnych wpływów miesięcznych i korzystał za darmo lub z opłatą miesięczną/roczną (niedużą) ale najlepiej jednak by było ono w całości darmowe. Kwoty jakie tam ew. bym wpłacał wahają się od 20 złotych do nawet 1000 złotych przy dobrych zarobkach na stronie.

Interesują mnie tylko sprawdzone i istniejące na rynku od lat banki a nie jakieś powstałe tydzień temu ''serwisy bankowe''.


RE: Jaki BANK polecacie? - damianus627 - 18-06-2015 18:15

Bez opłaty za kartę jest chyba tylko w Smart Banku. W innych można uniknąć ale trzeba określoną kwotę wydać w danym miesiącu.


RE: Jaki BANK polecacie? - nitram - 18-06-2015 19:06

TEraz do konca miesiaca jest promocja w bzwbk mozna miec darmowe konto z karta


RE: Jaki BANK polecacie? - Lotheo - 18-06-2015 19:43

Ja korzystam od 6 miesięcy z mBanku. Kartę mam bez opłat, bo robię zakupy na 200 zł. Ogólnie takie min. to nie problem, gdzie płacę w sklepach ponad 1 k za miesięczne zakupy. Regularne wpływy na konto, różne operację i wczoraj dostałem propozycję pożyczki 20 k. Miesięczne wpływy na konto to ok 1.5-2 k Smile

Ja ze swojej strony BZWBK nie mogę polecić. Miałem rachunek ROR i konto oszczędnościowe. Poszedłem zamknąć konta i wypłaciłem wszystkie pieniądze ze swojego konta oszczędnościowego, gdzie podpisałem dyspozycję na zamknięcie obu rachunków. Po ok 3-4 miesiącach dostałem pismo, że mam minusowe saldo na koncie. Udałem się do oddziału i Pani powiedziała, że nie odnotowali dyspozycji zamknięcia podstawowego rachunku, tylko ten oszczędnościowy. Powiedziałem, że nie zapłacę i tyle. Pani gdzieś zadzwoniła przy mnie i nagle okazało się, że nie muszę tego płacić i że złoży dyspozycję jeszcze raz. Podpisałem i wyszedłem. Do tej pory cisza od tamtych wakacji.

BTW. Na te darmowe konta, to radziłbym uważać i dokładnie doczytać/dopytać się szczegółów Smile


RE: Jaki BANK polecacie? - nitram - 18-06-2015 20:52

Zakłądając że autor ma wpływy 20 zł-1000 zł na konto miesięcznie wątpie że kartą będzie mogł zrobić co miesiać transakcje za 200 zł, każde konto trzeba indywidualnie rozpatrywać.


RE: Jaki BANK polecacie? - grzesiek1990 - 18-06-2015 22:14

Ogólnie rzecz biorąc obecnie prowadzenie konta z reguły jest darmowe, jednak płacić musimy za kartę, jeżeli aktywnie z niej nie korzystamy. Darmowo było w T-mobile jednak od czerwca wprowadzają opłatę za kartę. Pomyśl czy karta będzie Ci potrzebna czy możesz wypłacać sobie pieniądze w oddziale? Jako młody człowiek, bez stałych dochodów możesz takiej karty nie potrzebować, a w przyszłości, gdy będzie potrzebna to sobie aktywujesz.


RE: Jaki BANK polecacie? - Chati24 - 19-06-2015 07:47

To pytanie inne:

Ostatnio patrzę banki mają różne oferty mianowicie np. ALIORBANK ma inwestycje, które robią sami od 100zł. Inwestują Twoje pieniądze w różne pakiety itp.

Szukam banku co ma darmowe konto osobiste i fajną ofertę z oszczędnościowym oraz coś takiego jak te inwestycje.

Coś znacie lub macie w swoich bankach? Smile


RE: Jaki BANK polecacie? - nitram - 19-06-2015 07:53

To ogólnie w bzwbk masz do konca roku i karte i konto bez dodatkowych wymagań za darmo. Promocja tez jes 150 zł mozna maksymalnie zarobic.
A moze inaczej jeszcze w twojej okolicy jakie masz oddziały bankowe ?

Masz tutaj porównywarke kont wartych uwagi.

http://jakzarobic.leadkredyt.pl/wynik-konta_osobiste,2000-1-0-0-0-0-0-0-0-0-0-1-4-1-1-1-0-0-0-0-0-0-0-0-0.html

Alior ma duże wymagania zeby był darmowy.


RE: Jaki BANK polecacie? - Reszka - 19-06-2015 13:18

Autorowi polecam peopay lub iko z pko 500 zł dzienny limit to się zmieścisz, bez kart wszystko free i wygodnie. Zobacz też tego blika z ing może jest darmowy.


RE: Jaki BANK polecacie? - Loris - 19-06-2015 14:20

Jak korzystam z ING oraz mBanku i to in jest według mnie najlepszy.