Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] (/Temat-Wybory-2015-Na-kogo-zaglosujesz-ankieta-122460)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - daniel42na - 13-10-2015 22:13

Tak jak w tytule Wink


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - bos - 13-10-2015 22:24

Jak myślicie KORWIN dostanie te 10% ?


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - alfonsPL - 13-10-2015 22:37

Mam pytanie do ludzi głosujących na Kukiza i Stonogę: czym się kierujecie? Tym, że owi panowie nazywają się anty-systemowcami i głośno krzyczą?


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - mikuss - 13-10-2015 22:41

(13-10-2015 22:37)alfonsPL napisał(a):  Mam pytanie do ludzi głosujących na Kukiza i Stonogę: czym się kierujecie? Tym, że owi panowie nazywają się anty-systemowcami i głośno krzyczą?

głosuję na kukiza tak jak moja rodzina
dlaczego ? a dlatego, że wszystkie znane partie od 25 lat pod tym czy innym szyldem już pokazały na co ich stać.
Stawiam na świeżość i jestem ciekaw co ktoś nowy pokaże


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - Krakersik - 13-10-2015 22:43

Głosuję na PIS Smile


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - alfonsPL - 13-10-2015 22:47

(13-10-2015 22:41)mikuss napisał(a):  
(13-10-2015 22:37)alfonsPL napisał(a):  Mam pytanie do ludzi głosujących na Kukiza i Stonogę: czym się kierujecie? Tym, że owi panowie nazywają się anty-systemowcami i głośno krzyczą?

głosuję na kukiza tak jak moja rodzina
dlaczego ? a dlatego, że wszystkie znane partie od 25 lat pod tym czy innym szyldem już pokazały na co ich stać.
Stawiam na świeżość i jestem ciekaw co ktoś nowy pokaże

A jakie postulaty Cię przekonały? Bo póki co piszesz jak typowy Kukizowiec: "Zagłosuję, zobaczymy" a tymczasem JOWomaniak nie ma żadnego pomysłu na Polskę oprócz wprowadzenia nowej ordynacji i "przekazania Polski Polakom"..

Co nie zmienia faktu, że Kukiz czy Stonoga są lepszą opcją niż m. in. PO-PiS według mnie.


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - mikuss - 13-10-2015 22:50

(13-10-2015 22:47)alfonsPL napisał(a):  
(13-10-2015 22:41)mikuss napisał(a):  
(13-10-2015 22:37)alfonsPL napisał(a):  Mam pytanie do ludzi głosujących na Kukiza i Stonogę: czym się kierujecie? Tym, że owi panowie nazywają się anty-systemowcami i głośno krzyczą?

głosuję na kukiza tak jak moja rodzina
dlaczego ? a dlatego, że wszystkie znane partie od 25 lat pod tym czy innym szyldem już pokazały na co ich stać.
Stawiam na świeżość i jestem ciekaw co ktoś nowy pokaże

A jakie postulaty Cię przekonały? Bo póki co piszesz jak typowy Kukizowiec: "Zagłosuję, zobaczymy" a tymczasem JOWomaniak nie ma żadnego pomysłu na Polskę oprócz wprowadzenia nowej ordynacji i "przekazania Polski Polakom"..

postulaty ? to kpina, pozostałych partii postulatów których nigdy nie spełnią nawet się słuchać nie da, a kto w nie wierzy ten jest podatny na propagandę gebelsa dostosowaną do współczesnych czasów.
Kukiz jest nowy, nie ma struktur, jest czymś swieżym - głosuję bo wszystkich innych już znam i widać rządzenie każdego po sytuacji w kraju.
Daję szansę kukiz15 i po czynach go poznamy jeśli będzie w rządzie, bo innych już po czynach znamy przez 25 lat


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - Siwy2606 - 13-10-2015 22:52

Myślę, że warto dać szansę komuś "nowemu".
Bo co więcej można zepsuć i ukraść w Naszym kraju ?


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - alfonsPL - 13-10-2015 22:56

(13-10-2015 22:50)mikuss napisał(a):  
(13-10-2015 22:47)alfonsPL napisał(a):  
(13-10-2015 22:41)mikuss napisał(a):  
(13-10-2015 22:37)alfonsPL napisał(a):  Mam pytanie do ludzi głosujących na Kukiza i Stonogę: czym się kierujecie? Tym, że owi panowie nazywają się anty-systemowcami i głośno krzyczą?

głosuję na kukiza tak jak moja rodzina
dlaczego ? a dlatego, że wszystkie znane partie od 25 lat pod tym czy innym szyldem już pokazały na co ich stać.
Stawiam na świeżość i jestem ciekaw co ktoś nowy pokaże

A jakie postulaty Cię przekonały? Bo póki co piszesz jak typowy Kukizowiec: "Zagłosuję, zobaczymy" a tymczasem JOWomaniak nie ma żadnego pomysłu na Polskę oprócz wprowadzenia nowej ordynacji i "przekazania Polski Polakom"..

postulaty ? to kpina, pozostałych partii postulatów których nigdy nie spełnią nawet się słuchać nie da, a kto w nie wierzy ten jest podatny na propagandę gebelsa dostosowaną do współczesnych czasów.
Kukiz jest nowy, nie ma struktur, jest czymś swieżym - głosuję bo wszystkich innych już znam i widać rządzenie każdego po sytuacji w kraju

Czyli wychodzisz z założenia, że bez programu da się cokolwiek naprawić i zbudować? Jak bez pomysłu ma coś powstać? Jaki jest sens wprowadzania lewicy i prawicy z jednej listy? Głosujesz w ciemno bo być może sie uda?

Przy okazji, jak masz czas i chęci zobacz z kim Kukiz zdążył współpracować podczas swojego bytu w polityce a zmienisz zdanie o tym, że jest "świeży".

Kiedy Korwin i Braun mieli szanse coś zmienić?


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - mikuss - 13-10-2015 22:59

(13-10-2015 22:56)alfonsPL napisał(a):  
(13-10-2015 22:50)mikuss napisał(a):  
(13-10-2015 22:47)alfonsPL napisał(a):  
(13-10-2015 22:41)mikuss napisał(a):  
(13-10-2015 22:37)alfonsPL napisał(a):  Mam pytanie do ludzi głosujących na Kukiza i Stonogę: czym się kierujecie? Tym, że owi panowie nazywają się anty-systemowcami i głośno krzyczą?

głosuję na kukiza tak jak moja rodzina
dlaczego ? a dlatego, że wszystkie znane partie od 25 lat pod tym czy innym szyldem już pokazały na co ich stać.
Stawiam na świeżość i jestem ciekaw co ktoś nowy pokaże

A jakie postulaty Cię przekonały? Bo póki co piszesz jak typowy Kukizowiec: "Zagłosuję, zobaczymy" a tymczasem JOWomaniak nie ma żadnego pomysłu na Polskę oprócz wprowadzenia nowej ordynacji i "przekazania Polski Polakom"..

postulaty ? to kpina, pozostałych partii postulatów których nigdy nie spełnią nawet się słuchać nie da, a kto w nie wierzy ten jest podatny na propagandę gebelsa dostosowaną do współczesnych czasów.
Kukiz jest nowy, nie ma struktur, jest czymś swieżym - głosuję bo wszystkich innych już znam i widać rządzenie każdego po sytuacji w kraju

Czyli wychodzisz z założenia, że bez programu da się cokolwiek naprawić i zbudować? Jak bez pomysłu ma coś powstać? Jaki jest sens wprowadzania lewicy i prawicy z jednej listy? Głosujesz w ciemno bo być może sie uda?

Przy okazji, jak masz czas i chęci zobacz z kim Kukiz zdążył współpracować podczas swojego bytu w polityce a zmienisz zdanie o tym, że jest "świeży".

Kiedy Korwin i Braun mieli szanse coś zmienić?

uważam, że będąc w rządzie wtedy można szukać ludzi na stanowiska ministrów itp itd
ślędzę wszystko na bierząco, posłuchaj sobie pana adwokata Michałkiewicza, albo na spotkanie z nim pójdź - zna wiele osób ale po wszystkich "jedzie" jeśli jest coś nie tak.
Tak wolę świeżość w postaci Kukiza jak znane postacie przez 25 lat