Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Netaffiliation - płatność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Netaffiliation - płatność (/Temat-Netaffiliation-platnosc-123112)

Strony: 1 2


Netaffiliation - płatność - mariusz888 - 27-10-2015 16:05

Witam wszystkich użytkowników,
Chciałbym się dowiedzieć czy dostał ktoś już płatność w tym miesiącu?
Zawsze płatności wychodziły do 20 każdego miesiąca.

W fakturach mam: "W trakcie płatności"
Próbowałem dzwonić i pisać do nich maile. Niestety nie odpisują ani nie odbierają.


RE: Netaffiliation - płatność - radek0389 - 27-10-2015 16:25

Otrzymałem wypłatę. A masz ustawione automatyczne zatwierdzanie rachunków do wypłaty?


RE: Netaffiliation - płatność - Kowal80 - 27-10-2015 19:44

ja dostałem w tym miesiącu, na maile niestety nie odpisują. Pamiętajcie o rozliczaniu się z US, bo wysyłają info o zarobkach do US nawet z 3 letnim opóźnieniem.


RE: Netaffiliation - płatność - radek0389 - 27-10-2015 21:08

Up..
No mnie zdziwiło jak przyszło na początku tego roku wezwanie odnośnie mojej "pracy" we Francji za 2012 rok. Ale się wykaraskałem z odsetkamiBig Grin. I teraz oczywiście wszystko odprowadzam.

Rozwijając myśl odnośnie pytania autora tematu. Ogólnie wypłaty między 15. a 20. dniem miesiąca, otrzymujesz wtedy jak fakturę potwierdzisz do ostatniego dnia poprzedniego miesiąca. Jak ma się w panelu ustawione automatyczne potwierdzenie faktury, to jest luzik, bo faktury są wystawiane ostatniego dnia miesiąca i od razu potwierdzane (wtedy kasa między 15-20 dzień miesiąca), ale jak mamy potwierdzenie ręczne, to wtedy spóźnienie nawet minutę, skutkuję, że nasza faktura zostanie opłacona w kolejnym terminie.

Morał taki aby ustawić automatyczne potwierdzenie faktur w swoim paneluSmile


RE: Netaffiliation - płatność - Kowal80 - 27-10-2015 22:28

a dużo tych odsetek wychodzi? udało się bez kary? Ja też miałem info za 2012 rok i przeszło. Babka w US powiedziała że będziemy się widzieć tak co roku w celu udokumentowania zarobków.


RE: Netaffiliation - płatność - radek0389 - 28-10-2015 10:35

Kare stanowią odsetki, nie sa one duże. Znajdziesz w internecie kalkulator do policzenia. Ja teraz wszystko nosze do księgowej i mam elegancko rozliczone, a w US podalem prywatny numer tel i jak maja jakieś uwagi to babka dzwoni i pyta.


RE: Netaffiliation - płatność - jamroczik - 14-11-2015 13:20

Netaffiliation jest wypłacalny w chwili obecnej?


RE: Netaffiliation - płatność - radek0389 - 15-11-2015 13:19

(14-11-2015 13:20)jamroczik napisał(a):  Netaffiliation jest wypłacalny w chwili obecnej?

Cały czas, wypłacała, wypłaca i nic nie wskazuje, że miało być inaczej, netaffiliation należy do potężnej firmy Kwanko.


netaffiliation - pytanie o fakturowanie - rothen - 03-06-2017 09:58

Czesc,
Mam pytanie w kwestii wypłacania pieniędzy z sieci netaffiliation. Moje zarobki za maj, mimo iż osiągnąłem minimum do wypłaty, są cały czas w sekcji 'oczekujące'.
Myślałem, że z początkiem nowego miesiąca zostaną zafakturowane i będę mógł starac się o ich wypłatę.
Może mi ktoś używający tej sieci wyjaśnić jak to wygląda? W opcjach mam włączone 'automatyczne fakturowanie'
[Obrazek: 123.jpg]


RE: netaffiliation - pytanie o fakturowanie - radek0389 - 03-06-2017 10:12

Po wygenerowaniu prowizji, leady/sprzedaże są walidowane pod względem poprawności. A potem reklamodawca musi zapłacić sieci, czasem trwa to nawet 2 miesiące :/. Potem jak zapłacą, nawet jeśli to zrobią 3. czerwca, to faktura zostanie wystawiona do wypłaty ostatniego dnia miesiąca. No cóż, sieć wypłacalna, ale na kasę na konto, często trzeba czekać 2-3 miesiące, mój rekord to 7 miesięcy na opłacenie jednej kampanii. Z tym że wina leży po stronie reklamodawców nie kwapiących się do terminowej opłaty faktur.