Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak strony w wynikach google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Brak strony w wynikach google (/Temat-Brak-strony-w-wynikach-google-124673)



Brak strony w wynikach google - aquarius - 25-11-2015 18:16

Witam. Mam problem. Posiadam bloga PPA na której mam kilkanaście nisz. W jednej niszy która wcześniej normalnie w google była pokazywana zmieniłem słowo kluczowe (jedną cyfrę przykładowo z "hitman 2" na "hitman 3") Wrzuciłem ją ponownie do indeksera i od tygodnia nie ma jej w wynikach. Miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną? Z góry dzięki.


RE: Brak strony w wynikach google - comanche - 25-11-2015 19:33

Mi zamiast posta w wynikach google pojawia sie post pod archiwum, kategoria badz strona glowna i tez nie wiem co robic:/


RE: Brak strony w wynikach google - aquarius - 25-11-2015 20:54

Miałem to samo ale nic nie robiłem. Samo się wyleczyło


RE: Brak strony w wynikach google - rozekrr - 26-11-2015 20:25

Kolego, tydzień to czasami za krótko, teraz Google ma swoje "humorki" i różnie indexuje strony/podstrony.
Piszesz że od tygodnia nie ma jej w wynikach, ale w ogóle czy jest np. pod starą frazą?


RE: Brak strony w wynikach google - Nopost - 26-11-2015 20:27

Mogłeś zrobić tak, dodać nowy post z nowszą wersją a następnie zrobić przekierowanie 301 ze starszej na nowszą.