Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Linktogame - SCAM niewypłacalny serwis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Linktogame - SCAM niewypłacalny serwis (/Temat-Linktogame-SCAM-niewyplacalny-serwis-125934)

Strony: 1 2


Linktogame - SCAM niewypłacalny serwis - edikiu - 20-12-2015 14:09

Witam, chciałem przedstawić dowody niewypłacalności serwisu linktogame. Nie dostałem pieniędzy za październik a już jest grudzień poniżej przedstawiam screeny z moich rozmów z supportem serwisu linktogame.

[Obrazek: 1.PNG]
[Obrazek: 2.PNG]
[Obrazek: 3.PNG]
[Obrazek: 4.PNG]
[Obrazek: 5.PNG]
ps. zezwalam na udostępnianie screenshotów każdemu, w celu poinformowania większej ilości osób o niewypłacalności serwisu.


RE: Linktogame - SCAM niewypłacalny serwis - Money. - 20-12-2015 14:17

Po rozmowie widać, że gościu olewa sprawę, gra na zwłokę. Gdyby miał jakiś zamiar wypłacenia tych pieniędzy to rzeczowo zainteresowałby sie sprawą.


RE: Linktogame - SCAM niewypłacalny serwis - edikiu - 20-12-2015 14:47

@up dokładnie mojemu koledze który też zarabiał u nich w październiku również nie wypłacili a na innym forum na którym również zamieściłem ten post ludzie piszą że to nic nowego i serwis jest od dawna nie wypłacalny.


RE: Linktogame - SCAM niewypłacalny serwis - Karewer - 20-12-2015 15:15

Nie ten dział. Powinieneś założyć wątek w dziale SCAM.

@[piotrekprorok]
Mógłbyś przenieść?Smile


RE: Linktogame - SCAM niewypłacalny serwis - WuJeKuBa - 20-12-2015 15:18

Takich to powinni za kraty brać. No chyba, że w regulaminie nie jest jasno napisane, że wypłacają.


RE: Linktogame - SCAM niewypłacalny serwis - broofie - 20-12-2015 15:50

Mi rowniez nie wyplacili pieniedzy za styczen. Malo tego, zablokowali mi konto na podstawie "fraudowania" leadow. Napisze od poczatku jak to z nimi bylo.
Rachunek za styczen zostal wystawiony w lutym. O pieniadze upomnialem sie w marcu gdy po 30 dniach nadal nie widzialem aby wyszedl od nich jakikolwiek przelew. Napisalem do nich. Poprosili mnie abym wyslal im papierek potwierdzajacy moja wspolprace z serwisem (zgoda rodzica, jestem niepelnoletni). Tak tez zrobilem. Oczywiscie po wyslaniu zadnej odpowiedzi. Napisalem do nich pare tygodni pozniej co z moja kasa. Opiekun odpisal mi, ze jakosc wykonanego skanu jest dosc kiepska (faktycznie byla, lecz nie na tyle aby nie dalo sie z niej odczytaj najwazniejszych elementow dokumentu). Tym razem wyslalem im zgode w postaci pdf. Oczywiscie jak poprzednim razem zadnej reakcji z ich strony - nadal brak pieniedzy czy informacji kiedy zostanie wyslany przelew. W tym miesiacu (pare miesiecy po wyslaniu zgody .pdf) napisalem do wlasciciela serwisu co z moim wynagrodzeniem. W odpowiedzi dostalem, ze moje konto jest wyswietlane na "czerwono" w panelu wydawcy i ze sprawdza co jest tego przyczyna. Poczekalem (co mnie zdziwilo dostalem odpowiedz tego samego dnia :O), o to co napisal pan admin:
http://screenshot.sh/oAGaQnp3kBPJS
Po 10 miesiacach, po wyslaniu niezbednych dokumentow okazalo sie, ze nabijalem fraudy w serwisie. Kwota co prawda nie byla spora i tak i tak wyszedlem na plus promujac inny serwis, ale co zarobilem powinno byc moje. Wg mnie jest to perfidny scam, wyplacaja tym ktorym chca wyplacic, innych olewaja cieplym moczem. Taka jest moja opinia na temat ww serwisu.
Co najlepsze, ich linki promowalem w tym samym miejscu co linki konkurencji u której dostałem podwyżkę.


RE: Linktogame - SCAM niewypłacalny serwis - edikiu - 20-12-2015 16:11

@up, z tym że ja miałem czysty ruch nie motywowany Smile


RE: Linktogame - SCAM niewypłacalny serwis - kondekon12 - 20-12-2015 16:18

Dla mnie żenada widac przez ta osobe co reprezentuje sova serwis Wink powodzebia z wypłaceniem kasy Wink


RE: Linktogame - SCAM niewypłacalny serwis - xPiwkoPL - 20-12-2015 19:57

olewając juz ten prawdopodobny scam to
1. Zna ktos podobny serwis?
2. Jakie sa wymagania do linktogame?? czy z kanalem z 2k subów mnie przyjma?>


RE: Linktogame - SCAM niewypłacalny serwis - Na 5tyk - 20-12-2015 20:31

1. GameFlow
2. Po co chcesz iść do LinkToGame jeżeli SCAM?