Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Punkty PS3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Punkty PS3 (/Temat-Zamkniety-Punkty-PS3-12809)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Punkty PS3 - michu - 31-08-2010 15:07

Witam. Jestem nowy na Lockerz, mam 2000 pkt, znajomy odstąpił mi konto. Zbieram teraz punkty na PS3 i w związku z tym mam pytania.

Chciałem zdobyć tyle pkt, żeby PS3 wyniosło mnie 50% ceny, czyli potrzebuję 35000 pkt. Jak to jest z wysyłką do Polski? Jakie są dodatkowe opłaty?

Słyszałem, że po roku punkty się resetują. Czyli jak 1 czerwca 2009 zdobyłem 2 pkt, to 1 czerwca 2010 te 2 pkt zostaną usunięte? Ale jeśli 1 czerwca 2010 zaloguję się i dostanę 2 pkt i tak codziennie, to wychodzi na to, że cały czas będę miał stałą ilość punktów. Dobrze myślę?

Dzięki z góry z odpowiedzi.


RE: Punkty PS3 - Marczyk - 31-08-2010 16:20

Aktualnie sklep dla Polski jest zamknięty,więc nie można zamawiać rzeczy bezpośrednio do kraju. Co innego jeśli masz rodzinę w Stanach, lub w innych 12 krajach dla których sklep został nie dawno otwarty. Lista: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=11759.
Możesz ew. skorzystać z tego poradnika: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=10949
Co do opłat nęka nas Cło/vat, króre oscyluje ok 25% wartości nagrody zadeklarowanej na fakturze przez lockerz.

Co do ptz masz racje, tylko że nie dawno doszły Bonus Dailies i możesz troszkę tych ptz zarobić Wink


RE: Punkty PS3 - michu - 31-08-2010 16:43

A Lockerz nie wysyła przesyłki jako gift? Lockerz deklaruje 100% ceny podanej na stronie czy cenę którą mamy zapłacić po odliczeniu naszych ptz?


RE: Punkty PS3 - Magnus - 31-08-2010 17:09

Cło to inna sprawa. Za przesyłkę musisz zapłacić [cło]


RE: Punkty PS3 - Marczyk - 31-08-2010 17:20

@Magnus
Yyyy.... ?

(31-08-2010 16:43)michu napisał(a):  A Lockerz nie wysyła przesyłki jako gift? Lockerz deklaruje 100% ceny podanej na stronie czy cenę którą mamy zapłacić po odliczeniu naszych ptz?

Tak wysyła jako gift, ale i tak celnicy nakładają opłaty na paczki o wartości powyżej 50$. Na drugie pytanie nie znam odp, wydaję mi się że deklarują pełną cene...głowy nie dam.


RE: Punkty PS3 - Razer - 31-08-2010 17:44

Na przesyłce deklaruje się pełną wartość.


RE: Punkty PS3 - michu - 31-08-2010 18:30

A jak to jest w przypadku produktów wyłapanych na redeem czy tam restock(to się czymś różni?) Czy ich też nie wysyłają do Polski i odprowadza się od nich cło i podatek? I kiedy można się spodziewać nowego redeem? W jaki dzień i o jakich godzinach ? I na jakiej zasadzie to się tam odbywa?


RE: Punkty PS3 - Bolt - 31-08-2010 18:35

Wysyłają do Polski, naliczane są vat i cło, a jeśli chodzi o restock to teraz będą aukcje albo shopowe (musisz wydać 3,99$ zeby na nim być). Najszybciej będzie restock w czwartek lecz już nie ma na niego zapisów, lecz kolejny shopowy niedługo Smile Jak to się odbywa? Musisz odświeżać w godzinach wieczornych mniej więcej od 22 do 24, ew polecam pobrać live redemption checker (odświeża ptzplace co 3 sekundy) . Wartościowe nagrody schodzą w kilka sekund, a najniższy paypal (25$) trzyma się minutę - 2


RE: Punkty PS3 - michu - 31-08-2010 19:05

Ok, trochę jaśniej. A gdzie są zapisy na restock, żebym mógł się załapać na niego i czy coś kosztują?
Chciałem użyć Autofilla, ale już sam nie wiem czy mam w nim wpisać swoje dane, czy te z Plus Express


RE: Punkty PS3 - Marczyk - 31-08-2010 20:44

Musisz w wyznaczonych dniach przez lockerz zakupić Ultimate Wallper(zakładka po prawej stronie od redeem) lub zdobyć określoną liczbę punktów w Shopie. Informacje dot. zapisów na restock znajdują się na hallway(zakładka My Locker)- newsy tłumaczone są na bieżąco w dziale tłumaczeń. Na najbliższy restock zapisy się zakończyły, pewnie niedługo pojawią się inf. dot. następnych. Niestety to kosztuje, w zależności od statusu Twojego konta i jaką tapetę zamawiaz silver/gold. Jeśli się uzyskało dostęp na restock, poprzez kupno tapety, nagrody będą wysyłane do Polski, więc mozesz wpisać swoje dane. Podobno te z PE zostały zablokowane. Lockerz organizuje(organizowało?) darmowe uzupełnienia(tzn. generale) dla wszystkich użytkowników, ostatnio odbywały się one na początku miesiąca. Nic nie trzeba kupować, lecz takowe restocki odbywają się raz w miesiącu. Miejmy nadzieje że taki odbedzię się na początku września, ostatnio mówi się trochę o wspomnianych przez Bolta aukcjach 24/7. Lecz nie wiem do końca na czym to ma polegać.