Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pp i UW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pp i UW (/Temat-Rozwiazane-Pp-i-UW-12811)



[Rozwiązane]Pp i UW - noon - 31-08-2010 16:15

Witam. Założyłem konto na paypal i zweryfikowałem je z kontem bankowym bez problemów. Na konto paypal wpłaciłęm 4$ zebrane z buxów ;p. I chciałem sobie wykupić konto silver na lockerz. Jednak nie mogę dokonać zapłaty przez paypal ponieważ nie posiadam do końca zweryfikowanego konta ;/. Pozostała mi weryfikacja tożsamości, a że nie posiadam dowodu to mogę jedynie legimke wysłać. I mam takei pytanie czy jest sens wysyłania legimki?? Ponieważ pewnie odrzucą ;/ Czy może lepiej jest założyć konto na rodzica ?? Tylko że 4$ pójdą się je...


RE: Pp i UW - Mateusz5511 - 31-08-2010 16:28

nie wyrefikuj musisz mieć chyba jakieś 13 zł żeby kupić bo dolar 3.17 bo ja tak dzisiaj miałem


RE: Pp i UW - noon - 31-08-2010 18:01

Dostęp do Twojego konta został ograniczony. Komunikaty dotyczące sposobu rozwiązania tego problemu można znaleźć na stronie Opis konta.

Takie coś mi się wyświetla ;/. Zrobiłem konto na rodzica ale nie mam tam 4$ na UW. Wie ktoś jak mogę przelać 4$ z konta z ograniczeniami na drugie konto bez ograniczeń??(próbowałem już zwykły przelew i żądanie zapłaty)


RE: Pp i UW - Magnus - 05-09-2010 14:06

(31-08-2010 18:01)noon napisał(a):  Zrobiłem konto na rodzica ale nie mam tam 4$ na UW. Wie ktoś jak mogę przelać 4$ z konta z ograniczeniami na drugie konto bez ograniczeń??(próbowałem już zwykły przelew i żądanie zapłaty)

Hmm dziwna sprawa załóż konto paypal taki sam e-mail jaki na Lockerz ewentualnie dodaj e-mail bez zakładania nowego konta.
Nie trzeba powiązywać konta z kartą by kupić Silver.Pieniądze z paypal na paypal normalnie możesz przelać bez żadnych problemów.www.paypal.pl - Polski paypal Tongue


RE: Pp i UW - skoczekS1 - 08-09-2010 09:26

koto paypal moga miec tylko osoby pelnoletnie z tego co kojarze


[Rozwiązane]Pp i UW - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.