Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Użytkownik rekki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Użytkownik rekki (/Temat-Uzytkownik-rekki-128162)



Użytkownik rekki - Bajcepz - 30-01-2016 20:11

Witam,
Czy ma ktoś pojęcie co dzieje się z użytkownikiem rekki? Nie zaglądał od 2 tygodni, a ja czekam aż dokończy naszą transakcję (przeleje mi $ na konto paypal).


RE: Użytkownik rekki - twnt22 - 30-01-2016 20:14

Jak nie przelał to ten temat może być w dziale Oszustwa/Scam.


RE: Użytkownik rekki - Majka - 30-01-2016 20:19

@[rekki] prosimy o wypowiedź


PS: Kolejny raz uczestniczysz w jakimś sporze Undecided

Przeniosłam temat


RE: Użytkownik rekki - rekki - 31-01-2016 00:25

Zacznę od tego, że w ostatnim czasie rzadko zaglądam na forum, stąd brak kontaktu ze mną poprzez wiadomości prywatne.

Temat z użytkownikiem @[Bajcepz] rozpocząłem 12ego stycznia - co widać na poniższym screenie. Następny raz wszedłem na forum 17ego, więc przy braku odpowiedzi w ciągu tych 5ciu dni, stwierdziłem, iż temat jest zamknięty. Otrzymałem wiadomość 18ego, lecz ostatni raz logowałem się dzień wcześniej, dlatego nie mogłem reagować. To kwestia braku odpowiedzi.
[Obrazek: 64a5ca1487d4f017med.png]

Inna kwestia, że - jak widać na poniższym screenie [Obrazek: 620edd5e10c67dd4med.png] - autor tematu napisał, iż przelał na moje konto kwotę 52,5zł, a moje saldo w serwisie wynosi niewiele powyżej 40zł, z czego ostatni lead wpadł dzisiaj.
[Obrazek: 10f622fdeea91158med.png]
Wszystko ok, gdyby nie fakt, iż ostatnią wypłatę w serwisie zleciłem przed Nowym Rokiem, więc nie mogłem otrzymać kwoty 52zł. Dodatkowo brak jakiejkolwiek informacji ze strony LM na temat pobrania z mojego konta jakiejkolwiek gotówki, więc wychodzi na to, że zostałem oskarżony przez osobę, która nie jest fair, gdyż nie wysłała ustalonej przez nas kwoty w serwisie.
[Obrazek: b364224750a070b8med.png]