Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[scam]1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [scam]1&1 - domena i hosting !!! UWAGA (/Temat-scam-1-1-domena-i-hosting-UWAGA-12848)

Strony: 1 2 3


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Morfit - 04-07-2011 19:13

Naprawdę będziesz archeologiem. Myślisz, że jakakolwiek firma hostingowa najpierw da komuś hosting, a później będzie liczyć na to, że zapłacisz ? Niestety muszę Cię zmartwić - żadna firma tak nie postępuje. 1&1 zażądało ode mnie zapłaty w wysokości 65zł. Konto na pewno zakładałem przed 31 grudnia.


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - klikacznew - 06-08-2011 15:15

zawsze można podać nieprawdziwe dane przy rejestracji Tongue


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Scoobyx - 06-08-2011 15:23

Po co odkopujesz?? Popatrz na date...


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - AdminSGM - 01-10-2011 15:18

przecierz oni reklamowali się w telewizji haha oszuści


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Corleone - 23-10-2011 15:13

Bardzo przepraszam że tak wtrącę w temat mimo że jest dość stary, ale mam tam założoną jedną domenę z darmowej promocji. Mija już rok żadnej informacji o zapłacie nie otrzymałem. Domena i konto zostało zarejestrowane przed 30 listopada ponieważ do tego czasu obowiązywała ta promocja. Jestem zadowolony z tego hostingu, ponieważ jest to niemiecka firma i na pewno nie jest to żaden SCAM, po prostu nie czytacie regulaminu a się rejestrujecie.

Pozdrawiam.


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Morfit - 23-10-2011 15:38

@UP: Bardzo przepraszam, ale nie chcę żeby ktoś zarzucał mi, że nie czytam regulaminu. Dokładnie go przeanalizowałem, by nie wpaść w takie kłopoty jak niektórzy z Pobieraczkiem. W regulaminie nie było nic o żadnych opłatach. Nie interesowałem się zbytnio tym serwisem, lecz ostatnio widziałem ich reklamę w telewizji, tak więc możliwe, że przypadki takie jak ze mną się nie powtórzą. Chciałbym jeszcze dodać, że od napisania tego tematu minął prawie rok, tak więc proszę nie sugerować się tym co jest tu zawarte.


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - refbacker - 23-10-2011 21:39

też to polecam, co prawda zamówiłem tylko domenę ale napisałem do nich maila co się stanie jak nie przedłużę, to pisali że nic nie będę musiał płacić a domena wygaśnie.


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Nikodemsky - 27-11-2011 18:12

To może i ja dołożę swoje 5 groszy, 1&1 jest jednym z najgorszych hostingów na rynku... ich wejście do Polski rozpoczęło się właśnie od darmowego hostingu i domeny - przedłużenie tej oferty to nic więcej jak przepłacenie możliwości hostingu, większość CMSów ma problemy na 1&1(od pomniejszych błędów po większe) odnowienie domeny .pl to prawie 80zł(niby nic ale to nie jest jest jedyny minus hostingu),

w podsumowaniu 1and1.pl nadaje się do niczego innego jak prostych, małych stron html+css i nic więcej, zresztą doświadczonym webmasterom nie muszę tłumaczyć dlaczego należy omijać ten host szerokim łukiem Smile

W czasie promocji gdy firma wchodziła na rynek Polski zarejestrowałem się bo potrzebowałem testowego serwera, zarejestrowałem również domenę, już minął rok, jednak nie otrzymałem żadnego maila do zapłaty ani nic, zresztą nawet i tak nie miałbym zamiaru im płacić Smile


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Szakallt - 14-12-2011 07:47

racja bracie miałem nieprzyjemności z Nimi bo mój brat wziął na moj pesel domene i serwer na rok za free


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Corleone - 12-01-2012 21:06

Choć ostatni post był dość długo, takie tematy nie powinny wygasać.
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą MiXen'em, nie czytacie regulaminów a potem płacz że SCAM, również mam domenę zarejestrowaną w październiku w czasie trwania promocji i nic nie muszę płacić, domena wraz serwerem stoi sobie rok, i na nic mnie nie naciągają, dodam że gdy moja domena wygaśnie nie będe zobowiązany do żadnych opłat i przedłużeń.

I moim zdaniem jest to bardzo dobry HOSTING, oraz jeden z najlepszych, a moje zdanie na ten temat popiera PC FORMAT gdzie w numerze 2/2012 1AND1.PL zdobył pierwsze miejsce w kategorii NAJLEPSZA JAKOŚĆ.

Pozdrawiam