Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez internet jako praca czy dorobek? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie przez internet jako praca czy dorobek? (/Temat-Zarabianie-przez-internet-jako-praca-czy-dorobek-130771)

Strony: 1 2 3


Zarabianie przez internet jako praca czy dorobek? - mikolaj90 - 21-03-2016 23:20

Siemka. Chciałbym z Wami podyskutować na temat czy zarabianie przez internet traktujecie jako pracę czy dorabiacie sobie? Ja nie pracuję lecz zarabiam przez neta, jak znajdę pracę będę traktował zarobek z neta jako dorobek :-) A Wy jak?


RE: Zarabianie przez internet jako praca czy dorobek? - Dzipsiok87 - 21-03-2016 23:29

Jako pracę, ale kiedyś traktowałem to jako dodatkowy zarobek.


RE: Zarabianie przez internet jako praca czy dorobek? - Max998 - 21-03-2016 23:30

Jako dodatkowe pieniądze, przynajmniej jak tak to traktuję. By z tego żyć trzeba mieć na prawdę dobrą, mocną i niewypalającą się nigdy niszę.


RE: Zarabianie przez internet jako praca czy dorobek? - hubert5544 - 21-03-2016 23:54

Na razie jako dorobek i zyskanie kasy na start. Z czasem mam nadzieję uczynić z tego moje główne źródło dochodów.


RE: Zarabianie przez internet jako praca czy dorobek? - piotrekprorok - 22-03-2016 00:01

Odkąd dołączyłem do forum (końcówka 2013 roku) jako praca Smile W 2014 roku kilka razy robiłem czy to na budowie czy to przy kostce brukowej, jednak bardziej traktowałem to jako rozrywkę Jerk2


RE: Zarabianie przez internet jako praca czy dorobek? - Apps - 22-03-2016 08:37

Jako pracę. Ale wszystko zależy w jakiej branży działasz bo zarabianie przez internet to szerokie pojęcie.


RE: Zarabianie przez internet jako praca czy dorobek? - tomek019 - 22-03-2016 10:50

Traktuje to jako dodatkowy zarobek z tym ze podejrzewam ze jeszcze troche i bedzie sie to moglo przerodzic w glowne zrodlo dochodu Smile

tapnięte


RE: Zarabianie przez internet jako praca czy dorobek? - aero2 - 22-03-2016 11:13

Ja traktuję jako normalną pracę, która pozwala człowiekowi w miarę godnie żyć, jedynie trzeba myśleć o różnych rzeczach, by codziennie coś wpadało.Wink


RE: Zarabianie przez internet jako praca czy dorobek? - szykiryki - 22-03-2016 13:51

Jako 'dorobek', generujący 5x wyższe dochody niż moja pensja na etacie Smile.
Wiem jednak, że w każdej chwili dobra passa się może skończyć (choć nie z dnia na dzień, dlatego staram się co chwilę wdrażać inne sposoby zarabiania w necie i dywersyfikować te wpływy), z etatu nie zrezygnuje pewnie jeszcze długo, długo. Zresztą uwielbiam swoją robotę i ludzi, z którymi pracuje, więc nawet gdybym zarabiała miliony w sieci, dla samej przyjemności chadzałabym sobie do pracki Smile


RE: Zarabianie przez internet jako praca czy dorobek? - nokira - 22-03-2016 20:15

Ja jako dorobek, obecnie studiuję i przez internet staram się dorobić. Chociaż w przeciągu obecnych 2-3 miesięcy planuje zacząć zarabiać większe kwoty i zacząć się spokojnie z tego utrzymywać(jak wszystko pójdzie dobrze).