Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ściąganie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Ściąganie ? (/Temat-Sciaganie-132274)

Strony: 1 2


Ściąganie ? - PaulRcootiC - 23-04-2016 14:59

Cześć , co myślicie o tzw. ściąganiu? Chyba każdy z nas chociaż raz z tego skorzystał. Osobiścię w podstawówce ( beka ) ściągałem ( Jerk2 ) , teraz w gimnazjum preferuje się uczyć Lol . A u was jak to było , lub jeśli nadal uczęszczacie do szkoły jak to jest? Jakieś metody na ściąganie ? Jerk


RE: Ściąganie ? - richbutterfly - 23-04-2016 15:03

Patrzac jaki beznadziejny jest system nauczania to trzeba ściągać jak najwięcej


RE: Ściąganie ? - Sahya - 23-04-2016 16:44

Karton Bristolu na ławce bo niektóre nauczycielki są ślepe Jerk


RE: Ściąganie ? - richbutterfly - 23-04-2016 16:47

haha, u mnie nie były ślepe tylko tak dumne i napuszone że nic poza własnym czubkiem nosa nie widziały Angry


RE: Ściąganie ? - Sahya - 23-04-2016 16:49

Szczerze? To pierwsza ławka przed nauczycielką najlepsza. Monitor mnie zasłania, i nikt nie zwraca na mnie uwagi tylko na tyły Wink


RE: Ściąganie ? - rachman - 23-04-2016 16:54

ło... stare dzieje ale byłem na poziomie master Wink miałem już tak wyrobione pismo że ściągi na kartce w kratkę w lini 1 kratki mieściłem pismo tak małe że 4 linijki czytelnie miałem naszkrobane Wink mechanizmy wysuwane spod ławki, z rękawów, pod klapą koszuli, w długopisie, na ławce na przezroczystej folii... najlepszy był trik miałeś ściągę na czymś sztywnym w prawym rękawie i sznurek przeciągnięty i do drugiej ręki... podchodzi raz mnie nakrył i dawaj ściągę - rękę wyprostowałem - jaką ściągę, podwijam rękaw a tu czysto Wink widok zdziwienia bezcenny Wink raz to z głupoty już ściagi na legalu po napisaniu sprawdzianu wyjąłem i sprawdzam czy dobrze zadania zrobione no i wtopa. ale tak miałem te ściągi z wzorami i przykładami z matmy super opracowane że mi gość sprawdził, strzelił parafkę i pochwalił mówiąc że takie ściągi to rozumie - przy ich tworzeniu się więcej pewnie nauczyłem niż na lekcji beka luz gościu ale normalnie wywalał za drzwi i pała od razu więc musiała zrobić wrażenia ściąga naprawdę Wink


RE: Ściąganie ? - PaulRcootiC - 23-04-2016 18:18

delete


RE: Ściąganie ? - sulliwan93 - 28-04-2016 19:11

Sprawa jest taka - ściągam, ale z tego co nie powinno się znajdywać w szkole. Pisząc maturę z biologii (bardzo prawdopodobne u mnie) nie ściągam z biologii, bo będę głąbem i nie dam rady na egzaminach, wolę pocierpieć przy nauce :> Pisząc sprawdzian z chemii, na którą mam totalnie wywalone, uważam, że to najbardziej niepotrzebny przedmiot i nie wiem czemu istnieje ściągam zawsze. Dodatkowo w polskim systemie edukacji trzeba ściągać - to rzecz oczywista, ale wiedzieć z czego, żeby nie wyjść na idiotę bez wiedzy.


RE: Ściąganie ? - fercypia - 28-04-2016 19:14

haha, no zdarzyło się wiele razy - zwłaszcza na fizyce Big Grin
ale dzisiaj miałam zakończenie roku szkoły średniej, także... ściąganie odchodzi w niepamięć Big Grin Huh


RE: Ściąganie ? - dzikiden - 13-08-2016 20:46

sciaganie?Smile skandal zeby nieSmile