Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początki w ppa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Początki w ppa (/Temat-Poczatki-w-ppa-136439)



Początki w ppa - gamestar - 31-07-2016 19:48

Jako że jest to mój pierwszy post na forum to chciałem sie przywitać.

I odrazu wyskakuje z pytaniem: co trzeba umieć aby startowac w ppa lub np. ppi?

HTML na pewno tak, coś z seo, wordpress, obsługa domen i cos jeszcze? Jeśli tak to co?
z góry dziękuje


RE: Początki w ppa - WujRock - 31-07-2016 19:55

Na pewno trzeba potrafić wyszukiwać nisz, keywordów oraz po prostu wczuć się w rolę odwiedzającego Twoją stronę Idea Smile


RE: Początki w ppa - gamestar - 31-07-2016 20:02

to jest wiadome, mi chodzi o techniczną tego stronę


RE: Początki w ppa - WujRock - 31-07-2016 20:30

(31-07-2016 20:02)gamestar napisał(a):  to jest wiadome, mi chodzi o techniczną tego stronę


Sprawdzanie konkurencji, dbałość o wysokiej wartości artykuły, nie przesadzanie z pozycjonowaniem/ilością postów.


RE: Początki w ppa - flown - 31-07-2016 20:32

Wiesz no, to zależy co i jak chcesz promować...

Załóżmy, że chcesz promować to co wszyscy: h@cki i inne oszukaństwa na blogu.
Powiedziałbym, że przyda Ci sie: obsługa Wordpressa, podstawy obsługi FTP, podstawy HTML, podstawy obróbki grafiki, może montaż fimów (jakbyś wszedł na youtube), podstawy SEO, podstawy robienia fake hacków w VB, troche rozumu i standardowo umiejętność korzystania z wyszukiwarki.


RE: Początki w ppa - gamestar - 31-07-2016 22:47

dzięki flown,

mam pare koncepcji też na legalny content, ale to później, na razie musze się przygotować merytorycznie


RE: Początki w ppa - moneygrabbing - 17-02-2017 22:55

Tak jak zostało już wcześniej napisane musisz mieć jakieś pojęcie o kodowaniu stron, bo pewnie trzeba będzie coś w kodzie bloga pogrzebać. Musisz też mieć pojęcie według mnie o pozycjonowaniu, bo bez tego Twój blog nigdzie nie zaistnieje. Ostatnią i najważniejszą rzeczą według mnie jest pomysł na content bloga. Raczej nie powielałbym już istniejących, ponieważ ciężko będzie Ci się przebić. Spróbuj wymyślić coś własnego i unikalnego Smile. Może nie być łatwo ale jak się uda to sukces murowany!


RE: Początki w ppa - Itachi198 - 17-02-2017 23:16

Proponuję coś takiego:
http://zarabiam.com/Temat-HOT-Nisza-na-ktorej-na-pewno-zarobisz-zacznij-zarabiac-60-80-dziennie-99675

Najprostsze metody są zwykle najlepsze Smile
Chodzi mi o samą metodę promocji, pozdrawiam i życzę powodzenia! Smile


RE: Początki w ppa - AstroCash.org - 02-03-2017 09:48

Nie opieraj sie na jednej metodzie promowania. SEO, Social Media, filmy - to wszystko trzeba połączyć Smile