Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock Generalny w przyszłym tygodniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Restock Generalny w przyszłym tygodniu (/Temat-Restock-Generalny-w-przyszlym-tygodniu-13722)

Strony: 1 2


Restock Generalny w przyszłym tygodniu - bud3k - 18-09-2010 08:44

Przed chwilą na Twitterze Kathy pojawiła się wiadomość:

Pre-announcing general redemption times always lead to trouble. We'll have one again next week but won't say the exact day.

Zapowiadanie generalnego restocku zawsze prowadzi do problemów. Zrobimy jeszcze jeden generalny restock w przyszłym tyogniu ale nie powiemy dokładnie w jaki dzień.

Teraz to dopiero zacznie się kampienie i wyczekiwanie.


RE: Restock Generalny w przyszłym tygodniu - top-michal - 18-09-2010 08:48

Wow to mnie 3 restocki czekają w przyszłym tygodniu. Oby je robili przed północą.


RE: Restock Generalny w przyszłym tygodniu - gornada - 18-09-2010 09:31

Też jestem za tym że powiedzenie dnia jest błędem. Zwykle jak nie mówili to jakoś coś się udało zgarnąć.
Wyśle ktoś list do Kathy z pytaniem do jakiej godziny, albo od jakiej godziny trzeba kampić?


RE: Restock Generalny w przyszłym tygodniu - MotorniczyTramwaju - 18-09-2010 09:37

Cieszę się, ale nie będę siedział dłużej niż 23 odświeżając Hallway, więc mogę przegapić Tongue Fajnie, że robią może iTouch wpadnie Smile


RE: Restock Generalny w przyszłym tygodniu - skoczekS1 - 18-09-2010 11:47

no i bedzie to samo co na ostatnim ... zal i zenada ... nawet z Lrc Pro zamulało i nie dalo sie nic zamowic ...


RE: Restock Generalny w przyszłym tygodniu - Xanthi - 18-09-2010 11:49

Na pewno lepiej że nie podali daty bo było by tak samo jak w nocy... A tak to zawsze jakaś szansa będzie Wink


RE: Restock Generalny w przyszłym tygodniu - Lookso - 18-09-2010 15:20

Żal. A ja w następnym tygodniu jadę do Anglii Sad
Opuszczę te wszystkie trzy restocki i znowu nic nie zamówię ....
Ja to mam szczęście.


RE: Restock Generalny w przyszłym tygodniu - Athemis - 18-09-2010 15:22

Dzisiaj w Bieszczady jadę...hmmm. Oby był w sobotę jakoś Tongue


RE: Restock Generalny w przyszłym tygodniu - pitfromhell - 18-09-2010 15:39

Ciekawe czy osoby, które już coś zamówiły, będą miały dostęp. Big Grin


RE: Restock Generalny w przyszłym tygodniu - Marczyk - 18-09-2010 16:23

(18-09-2010 15:39)pitfromhell napisał(a):  Ciekawe czy osoby, które już coś zamówiły, będą miały dostęp. Big Grin

Pewnie będą miały Wink a w zasadzie muszą mieć ;p
Poniedziałek i czwartek odpada, bo nie zrobią dwóch restocków jednego dnia. Obstawiam raczej środę.