Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odpowiedzi StayToPlay.pl] Za kierownicą jakiego samochodu zadebiutował słynny kierowca rajdowy Colin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Odpowiedzi StayToPlay.pl] Za kierownicą jakiego samochodu zadebiutował słynny kierowca rajdowy Colin (/Temat-Odpowiedzi-StayToPlay-pl-Za-kierownica-jakiego-samochodu-zadebiutowal-slynny-kierowca-rajdowy-Colin-14140)



[Odpowiedzi StayToPlay.pl] Za kierownicą jakiego samochodu zadebiutował słynny kierowca rajdowy Colin - piotrek10020 - 26-09-2010 00:33

Pytanie zyskaj lub trać

Za kierownicą jakiego samochodu zadebiutował słynny kierowca rajdowy Colin McRae ?

Talbot Sunbeam


POZYTYWNY !

Gratulacje ! Udało Ci się pozytywnie wykonać zadanie
Na twoje konto wpłynęło 70 punktów !


Pomogłem kliknij [Obrazek: thumbsup.gif]



RE: [Odpowiedzi StayToPlay.pl], Colin McRae, 26 września 2010r pytanie zyskaj lub trać - Grub63 - 26-09-2010 13:34

A ja miałem inne pytanie, mianowicie:
Z którym zespołem Mc Rae odniósł największe sukcesy?
Odp. Subaru

To jak to teraz jest, każdy będzie miał inne pytanie?


RE: [Odpowiedzi StayToPlay.pl], Colin McRae, 26 września 2010r pytanie zyskaj lub trać - Gizior89 - 26-09-2010 14:47

(26-09-2010 13:34)grub63 napisał(a):  A ja miałem inne pytanie, mianowicie:
Z którym zespołem Mc Rae odniósł największe sukcesy?
Odp. Subaru

To jak to teraz jest, każdy będzie miał inne pytanie?

ale to było pytanie standardowe


RE: [Odpowiedzi StayToPlay.pl], Colin McRae, 26 września 2010r pytanie zyskaj lub trać - piotrek10020 - 26-09-2010 14:49

pytania wygraj lub trać są dawane losowo po 4 czyli Ty masz dziś takie ja mam jutro lub za klika dni te same a pytania specjalne dopiero jedno było a pytania zwykłe sĄ dawane chyba 4 razy dziennie i każde pytanie jest inne w godzinach takich jak jest podane u nich na stronie w newsie pytania wygraj lub trać są losowo więc mogłem nie mieć tego pytasnia i mogę je mieć kiedy indziej a Ty te możesz mieć za kilka dni więc jak masz inne pytanie to rób nowy news z nowym pytaniem a przez dodaniem nowego szukaj czy już nie było kiedyś tego samego pytania


RE: [Odpowiedzi StayToPlay.pl], Colin McRae, 26 września 2010r pytanie zyskaj lub trać - Grub63 - 26-09-2010 15:34

Dzięki za info +


[Odpowiedzi StayToPlay.pl] Za kierownicą jakiego samochodu zadebiutował słynny kierowca rajdowy Colin - Kilol - 11-03-2011 01:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.