Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż skinów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ruletki oraz Skiny CS GO (/Forum-Ruletki-oraz-Skiny-CS-GO-408)
+---- Wątek: Sprzedaż skinów (/Temat-Sprzedaz-skinow-145728)



Sprzedaż skinów - TheMe - 24-03-2017 08:22

Witam.
Mógłby ktoś polecić jakąś stronę na której mogę sprzedać swoje dropy? Chodzi też o to aby nie było tak dużego % który zabiera strona.

Ewentualnie jak nic takiego nie ma to ma ktoś może informacje ile zabiera g2a lub czy na opskins można jakoś wypłacić?


RE: Sprzedaż skinów - FuQerex - 01-04-2017 11:40

Małe stawki ale zawsze coś

Skins.cash


RE: Sprzedaż skinów - TheMe - 04-04-2017 11:16

Wydawało mi się że o skins.cash pisałem w temacie ale skoro nie to powiem tak: mają dość duży procent który zabierają


RE: Sprzedaż skinów - Adriano42 - 04-04-2017 11:40

Raczej nie znajdziesz strony, która zaoferuje dużo większą stawkę niż skin.cash bo po prostu byłoby to nie opłacalne.

Ciężko jest znaleźć kupca na skiny za cenę nie wiele mniejszą niż ta z rynku społeczności. Tak więc nie liczyłbym na jakąś wiele lepszą strone od skin.cash.


RE: Sprzedaż skinów - TheMe - 09-04-2017 19:46

Spoko, dzięki za odpowiedzi.


RE: Sprzedaż skinów - maciex200000 - 15-07-2017 01:46

Jeśli chcesz sprzedać skiny to OpSkins dobry zarobek Big Grin


RE: Sprzedaż skinów - charizard123 - 18-12-2017 13:42

Ja wszystko wrzucam na rynek, pewnie i oficjalnymi kanałami.


RE: Sprzedaż skinów - patttson - 18-12-2017 13:51

A pytanie czytales? Przestan nabijac posty, ile mozna Wink


RE: Sprzedaż skinów - Mionsz - 18-12-2017 13:55

Ja polecam opskins na którym sprzedałem bardzo duże ilości skinow od tych za kilka centów do tych 100 $ +.
Ja wszystko wyplacalem na PayPal i czekałem około 3 dni a nie tym sposobem 'błyskawicznym' ponieważ wtedy więcej wypłace bo to kolejny % ciągnie.

Nie widziałem nawet ze to stary post bo ktos odkopal xd
Ale odpowiedź jak najbardziej sprawdzona do dziś.