Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
7.10.10 - PLAY Marathon FAQs - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Hallway/Blog/Twitter/Facebook (/Forum-Hallway-Blog-Twitter-Facebook-25)
+------ Wątek: 7.10.10 - PLAY Marathon FAQs (/Temat-7-10-10-PLAY-Marathon-FAQs-14719)



7.10.10 - PLAY Marathon FAQs - Miu - 08-10-2010 14:59

FAQ nt.oglądania 15 mln filmików!!!

[Obrazek: PlayMarathon_15MilViews.jpg]

Tłumaczenie:
Oto kilka najczęściej zadawanych pytań na temat maratonu w PLAY...oraz nasze odpowiedzi!

Pytanie:Co jeśli nie mam czasu żeby obejrzeć 15 MILIONÓW FILMIKÓW?
Odpowiedź:Nie musisz obejrzeć 15 milionów filmików-wszyscy członkowie Lockerz muszą to zrobić w trzy dni.Jak możesz pomóc?Obejrzyj tyle ile możesz i namów swoich przyjaciół żeby robili to samo.

Pytanie:Co się stanie jeśli dobijemy do tych 15 mln wyświetleń przed Niedzielą 05.59(naszego czasu)?
Odpowiedź:Damy wam największy tydzień z restockami jaki kiedykolwiek się odbył!Trzy generalne restocki(z czego DWA odbędą się w strefie czasowej dogodnej dla użytkowników international Jerk) plus bonusowy restock Shop+UW!To maraton z czterema restockami w ciagu tygodnia-niegdy wcześniej nie było czegoś podobnego!

Pytanie:Które filmiki obejrzeć?
Odpowiedź:Którekolwiek z PLAY-jedynym warunkiem jest zdobycie 15 mln wyświetleń do Niedzieli 05.59 naszego czasu.

Pytanie:Skąd mogę wiedzieć ile filmów zostało do obejrzenia?
Odpowiedź:Na bieżąco będziemy relacjonować na hallwayu ile filmów obejrzeliście.Dane będziemy odświeżać co ok.6 godzin.

Pytanie:Co się stanie jeśli NIE obejrzymy 15 mln filmów?
Odpowiedź:Nie będzie już żadnych generalnych restocków przed wprowadzeniem 24/7.Jest to więc ostatnia szansa!


RE: 7 Październik 2010 - PLAY Marathon FAQs - Jumper002 - 08-10-2010 16:24

Ludzie do roboty ja sam nie dam rady Tongue


RE: 7 Październik 2010 - PLAY Marathon FAQs - Mateusz5511 - 08-10-2010 17:40

leje na to nie potrzebny mi restock i tak nie mam lrc


RE: 7 Październik 2010 - PLAY Marathon FAQs - ColdGold - 08-10-2010 17:58

Pytanie:Co jeśli nie mam czasu żeby obejrzeć 15 MILIONÓW FILMIKÓW?



ahahhah ...rozwaliło mnie to Big Grin - pewnie jakieś dziecko mc'donalda z USA to pisało Big Grin


RE: 7 Październik 2010 - PLAY Marathon FAQs - Mateusz5511 - 08-10-2010 20:02

hhahah nie nie zobaczyłem


RE: 7 Październik 2010 - PLAY Marathon FAQs - D3S1DER1UM - 08-10-2010 20:49

Ha ha pierwsze pytanie jest świetne xD. Najpierw sobie pomyślałam że źle przeczytałam.